Similar lots by type
-
#254
Een Boheems kristallen vaas, amber in de massa gekleurd met een geslepen decor van bloemen.
A Bohemian crystal vase, colored amber throughout with a cut flower decoration. -
#224Corgi Majorette
Een lot van 24 vintage speelgoed autootjes. Diverse modellen; Majorette, Corgi, Welly, ... ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 24 vintage toy cars. Various models; Majorette, Corgi, Welly, ... '70-80, in fair to good condition. -
#197G. Dehaeck Gand
Een lot met een 22-tal vintage frisco-vormen met snijplaat. Bovenaan gemerkt “G. Dehaeck Gand”
A lot of 22 vintage Frisco molds with cutting plate. Marked "G. Dehaeck Gand" at the top. -
#195
Een lot antieke vormen, bestaande uit buchevormen, charlottevormen, een expo-58 vorm, ijsspaghetti pers, Kerstboom en varia toebehoren.
A lot of antique molds, including molds for cakes, Charlotte cakes, an Expo 58 mold, an ice spaghetti press, Christmas tree molds, and various accessories. -
#235
Een houten gesculpteerde tafellamp in de vorm van een Chinese wijze met tiffany stijl glazen kap.
A wooden sculpted table lamp in the shape of a Chinese sage with a Tiffany-style glass shade. -
#253Capo di Monte
Een beeld van een zwerver en een meisje, gemerkt Capo Di Monte.
A sculpture of a beggar and a girl, marked Capo Di Monte. -
#275
Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor.
A Chinese porcelain ginger jar with floral decoration. -
#171
“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#278
Een Chinees porseleinen zeshoekige vaas met vlinders en floraal decor.
A Chinese porcelain hexagonal vase with butterfly and floral decoration. -
#264Imari
Een lot van een Imari porseleinen kom en sierbord.
A lot of an Imari porcelain bowl and decorative plate. -
#174
“Bloemstilleven met Chinees beeldje”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with Chinese figurine." An oil painting on canvas. Signed at the bottom. -
#280Davey & Co.
Een antiek koperen lantaarn. Bovenaan gemerkt.
An antique copper lantern. Marked at the top. -
#222
Een lot van 5 oud porseleinen beeldjes waarvan de 2 middenformaatjes gebroken/gelijmd.
A lot of 5 old porcelain figurines, with the 2 medium-sized ones broken and glued. -
#218
Een glazen stolp met een wassen madonna beeld.
A glass dome with a wax Madonna figure.Online onlyPlace a bid › -
#182
Een lot van 2 oude bakelieten doosjes, Bonbons Martougin en CA gemerkt.
A lot of 2 vintage Bakelite boxes, labeled Bonbons Martougin and CA. -
#207Rosenthal
Een porseleinen beeldje van een eendje. Onderaan gemerkt.
A porcelain figurine of a duckling. Marked at the bottom. -
#179
“Een man met een pijp”. Een schilderij, olieverf op tabaksbladeren. Vermoedelijk Thailand.
"A man with a pipe". A painting, oil paint on tobacco leaves. Presumably Thailand. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#228Matchbox Series
Een lot van 33 vintage Matchbox speelgoed autootjes. Diverse modellen, ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 33 vintage Matchbox toy cars. Various models, '70s-'80s, in fair to good condition. -
#202
Een paar Chinees porseleinen vaasjes met vogel en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain vases with bird and floral decoration. Marked at the bottom. -
#187
Een lot van 3 vintage kristalglazen asbakken. 2 met driehoekvorm en label, 1 met zeshoek vorm.
A lot of 3 vintage crystal glass ashtrays. 2 triangular-shaped with label, 1 hexagonal-shaped. -
#190J Galand et Co
Een lot van 6 vintage verzilvere roomijs schrapers. Gemerkt “Galand J & Co”
A lot of 6 vintage silver-plated ice cream scoops. Marked "Galand J & Co". -
#258
Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
A lot of 2 modern storage boxes in Plexiglas. -
#230
Een lot vintage Geobra Playmobil systems ‘70-’80. Diverse setjes gemengd.
A lot of vintage Geobra Playmobil systems from the '70s-'80s. Various mixed sets.
Other lots in this auction
-
#110Alessi
Een set van 5 verzilverde dienbladen, onderaan gemerkt.
A set of 5 silver-plated trays, marked at the bottom. -
#44Robbedoes
Een lot van 36 vintage Robbedoes strips, 1948-1952. Enkele met redelijke slijtage.
A lot of 36 vintage Spirou comics, 1948-1952. Some show moderate wear. -
#26
Een kristallen geslepen coupe met floraal decor.
A cut crystal coupe with floral decoration. -
#212
Een uit albast gesculpteerde wandlamp in de vorm van een gelaat.
A wall lamp carved from alabaster in the shape of a face. -
#128
Een lot van 2 houtgesneden kistjes met Chinese taferelen.
A lot of 2 wooden carved boxes with Chinese scenes. -
#27
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, and others. -
#164
Een lot van 15 divers opdienbestek en lepels met zilveren heften.
A lot of 15 various serving utensils and spoons with silver handles. -
#134
Een vintage licht groen metalen ziekenhuiskastje met twee deuren.
A vintage light green metal hospital cabinet with two doors. -
#60
Een geglazuurde aardewerken aspergeschaal met doorboord inzetstuk, art nouveau-stijl. Begin 20ste eeuw.
A glazed earthenware asparagus dish with pierced insert, Art Nouveau style. Early 20th century. -
#50Marc Sleen
Een lot van 20 Nero strips, nieuwe uitgave.
A lot of 20 Nero comic strips, new edition. -
#68
Een lot bestaande uit een Royal Copenhagen porseleinen bord en twee vierkante keramische schalen, met voorstellingen van de Kleine Zeemeermin in blauwe en grijze tinten, in de Langelinie stijl, allen gemerkt en uit de 20e eeuw, geproduceerd in Denemarken.
A lot consisting of a Royal Copenhagen porcelain plate and two square ceramic bowls, featuring images of the Little Mermaid in blue and gray tones, in the Langelinie style, all marked and from the 20th century, produced in Denmark. -
#157
Een carnet de bal uit ivorine.
A dance card made of ivorine.