Een set van twee 19e eeuwse landschapjes, olieverf op paneel. Getekend; E. Deventer.
Eduard Deventer

A set of two 19th-century landscapes, oil on panel. Signed; E. Deventer.
Dim. 19/26 cm
SKU: 2608250064.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #64
Estimate: € 80 / 120

  • #186

    ‘Monnik met atlas’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.

    "Monk with atlas", oil on panel. After the 19th century, not signed.
    Dim. 26/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #224
    Felix Eyskens
    Period: 1882 - 1986

    “Hoevezicht”, een schilderij, olieverf op doek zonder lijst, gesigneerd F. Eyskens en gedateerd 1940.

    "Howevue", a painting, oil on canvas without frame, signed F. Eyskens and dated 1940.
    Dim. 90 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #249
    Jos Trotteyn
    Period: 1910-2002

    ‘Sneeuwlandschap met Hoeve’, olieverf op doek. Getekend J. Trotteyn.

    'Snowy Landscape with Farmhouse', oil on canvas. Signed J. Trotteyn.
    Dim. 59/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #460
    Zodiac Swiss Made

    Een roestvrij stalen automatische dameshorloge met lederen roestvrij stalen armband.

    A stainless steel automatic ladies' watch with stainless steel wristband.
    Estimate: € 150 / 200
  • #156
    Gaston Haustrate
    Period: 1878 - 1949

    ‘Zicht op de Brugse reien’, olieverf op doek. Getekend G. Haustrate.

    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #99
    Piet Staut
    Period: 1876-1933

    ‘Ambachtsman in zijn atelier’, olieverf op doek. Getekend; P. Staut.

    'Craftsman in his studio', oil on canvas. Signed; P. Staut.
    Dim. 43/34 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #592

    ‘Bomengroep in de avondschemering’, olieverf op paneel. Een impressionistische studie, vermoedelijk en plein air. Onleesbaar getekend.

    'Tree group in the twilight', oil on panel. An impressionistic study, likely painted en plein air. Signed illegibly.
    Dim. 33/24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #150

    Dim. 6 g
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #180
    Seiko Movement Japan

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    Estimate: € 80 / 120
  • #491
    Edgard Farasyn

    ‘Zeilschip in de mist’, olieverf op paneel. Getekend Edg. Farsyn.

    ‘Sailboat in the Mist’, oil on panel. Signed Edg. Farsyn.
    Dim. 24.5/32cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #192
    Cor Van Reken

    ‘Maanlicht boven het ven’, olieverf op doek. Getekend C. V. Reken.

    'Moonlight above the pond', oil on canvas. Signed C. V. Reken.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #152
    Frans Van Leemputten
    Period: 1850 - 1914

    “Schaapsherderin”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Frans Van Leemputten.

    "Shepherdess", a painting, oil on canvas, signed by Frans Van Leemputten.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #104
    Achille Van Sassenbrouck
    Period: 1886-1979

    ‘Winters landschap met kruisbeeld’, olieverf op paneel. Getekend Ach. Van Assenbrouck.

    ‘Winter landscape with crucifix’, oil on panel. Signed Ach. Van Assenbrouck.
    Dim. 45/38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #244
    Jan Van Campenhout
    Period: 1907-1972

    ‘Somber Winterlandschap’, olieverf op doek. Getekend; J. Van Campenhout.

    ‘Gloomy Winter Landscape’, oil on canvas. Signed; J. Van Campenhout.
    Dim. 53/73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #625

    ‘Stormweer’, olieverf op doek. Getekend Paep.

    'Stormy Weather', oil on canvas. Signed Paep.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #530
    Festina Quartz

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #222

    ‘Herfstlandschap met wandelaar’, olieverf op paneel. Onleesbaar getekend.

    'Autumn landscape with walker', oil on panel. Indecipherably signed.
    Dim. 25/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #370

    Dim. 1,95 g
    Estimate: € 170 / 200
  • #482

    "Autumn landscape with houses", a naive painting on silk. Signed: Emmanuelle.
    Dim. 72/87 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #589
    Lucas Meersman
    Period: °1938

    “Sint Franciscus”, een églomisé in houten kader, gesigneerd Meersman.

    "Sint Franciskus," an églomisé in a wooden frame, signed Meersman.
    Dim. 65 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #642
    Anne Dias
    Period: 2023-24

    ‘Soldiers near the stars’ & ‘Swans are souls of poets’. Een lot van twee schilderijen, olieverf op doek. Getekend; Anne Dias. Met certificaat.

    'Soldiers near the stars' & 'Swans are souls of poets'. A lot of two paintings, oil on canvas. Signed; Anne Dias. With certificate.
    Dim. 60/80
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Henri Poppe
    Period: ?-1970

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op paneel. Getekend; H. Poppe, 1929.

    'Flower Vase', oil on panel. Signed; H. Poppe, 1929.
    Dim. 35/27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend; H. J. Pauwels.

    'Autumn forest', oil on canvas. Signed; H. J. Pauwels.
    Dim. 64/91 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #166

    ‘Schapen op stal’, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Auguste Coomans. Niet getekend.

    'View of the canals in Bruges', oil on canvas. Signed by G. Haustrate.
    Dim. 18/26 cm
    Estimate: € 150 / 250

  • #597
    Arne Jacobsen

    ‘SERIES 7 CHAIR’. Vlinderstoel, in 1955 ontworpen door Arne Jacobsen en geproduceerd door Fritz Hansen. Dit is de versie met kunststof onderkap van de jaren 70 of recenter. Enkele verfvlekken op het zitvlak.

    'SERIES 7 CHAIR'. Butterfly chair, designed by Arne Jacobsen in 1955 and produced by Fritz Hansen. This is the version with a plastic undercap from the 1970s or later. Some paint stains on the seat.
    Dim. H 75, B 49, D 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184

    Een spiegel in bronskleurig kader.

    A mirror in a bronze-colored frame.
    Dim. 96/75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #232
    Ajeko

    Een lot van 18 vintage glazen kerstballen, gefabriceerd door Ajeko in Hemiksem (1947-1952). Toegevoegd (niet Ajeko) 4 vogeltjes en 2 paddestoelen op knijper.

    A lot of 18 vintage glass Christmas baubles, manufactured by Ajeko in Hemiksem (1947-1952). Includes (non-Ajeko) 4 birds and 2 mushrooms on clips.
    Dim. Ø 5.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #108

    Een harnas op kinderformaat, met schild en hellebaard. Het harnas is louter decoratief en kan niet worden gedragen.

    A miniature suit of armor, with shield and halberd. The armor is purely decorative and cannot be worn.
    Dim. Hoogte 130 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #116

    Een zesdeurs boekenkast met drie laden.

    A six-door display cabinet with three drawers.
    Dim. H 233, B 183, D 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #446

    Een Iraans handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 119 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #565

    Een handgeknoopte Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    Dim. 120/310 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #321

    Een set van 2 tiffany-stijl lampen met veelkleurige florale glas in lood kap.

    A set of 2 Tiffany-style lamps with multicolored floral stained glass shades.
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #606

    Een massief eikenhouten tweedeurs kast, omgebouwd tot tv-kast.

    A solid oak 2-door wardrobe, converted into a TV cabinet.
    Dim. 140 x 106 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #602
    Jeanne Emma De Soomer

    ‘Het Bloemenmeisje’, gemengde techniek op paneel. Getekend; J. De Soomer.

    'The Flower Girl', mixed media on panel. Signed; J. De Soomer.
    Dim. 29/45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #425

    Een lot van twee handgeknoopte Perzische tapijtjes. 113/160 cm en 94/150 cm.

    A lot of two hand-knotted Persian carpets. 113/160 cm and 94/150 cm.
    Dim. 113/160 cm
    Estimate: € 50 / 70

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00