#299Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#283CheadleshireEen modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
No longer availableOnline onlyDim. 53 x 24 cmEstimate: € 10 / 20 -
No longer availableOnline onlyDim. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#295Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 20.5 cmEstimate: € 5 / 10 -
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#263Een houten muurconsole, samengesteld werk.
#266Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
#284Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
No longer availableOnline onlyDim. 27,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 16 x 25,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#251Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
#271Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#291Een uit eikenhout gesculpteerde wandnis.
No longer availableOnline onlyDim. 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#290Een mahoniehouten scheerkistje met spiegel en lade.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 32 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work.No longer availableOnline onlyDim. h 52 cmEstimate: € 20 / 30
#32Een gevarieerd lot etnisch materiaal bestaande uit een houten kippen masker, een Afrikaans masker in hout en een polychroom Afrikaans beeldje in aluminium.
A varied lot of ethnic items consisting of a wooden chicken mask, an African wooden mask, and a polychrome African figurine in aluminum.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 10 / 20 -
#9Een 19e eeuws porseleinen beeldje/solifleur voorstellend een meisje met hond.
A 19th-century porcelain figurine/solifleur depicting a girl with a dog.No longer availableOnline onlyDim. h 14.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#244Een lampenvoet van porselein en koper.
#272Een ronde coupe met hoge rand van veelkleurig Japans porselein versierd met diverse voorstellingen in uitsparingen. Oude restauraties en beschadigingen. Gemerkt Kutani.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#72Kaiser W. Germany‘Luxor’ & ‘Theben’. Een lot van twee porseleinen vazen, één met oren, met decor naar de Egyptische oudheid.
'Luxor' & 'Thebes'. A lot of two porcelain vases, one with handles, decorated in the style of ancient Egypt.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cm & h 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
A collection of Delft blue pottery, including four lidded vases marked 'Piramide' and one lidded vase and flute vase with regular marks.No longer availableOnline onlyDim. h 43 - h 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#227BavariaEen groot lot porseleinen borden 46 stuks, twee theepotten, een terrine, twee melkkannen en 14 schotels met goudkleurige decoratie.
A large lot of porcelain plates, 46 pieces, two teapots, a tureen, two milk jugs, and 14 dishes with gold-colored decoration.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#267Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
A bronzed zamak candlestick with lion feet.No longer availableOnline onlyDim. h 35Estimate: € 30 / 40