Similar lots by type
-
#263
Een houten muurconsole, samengesteld werk.
A wooden wall console, composite work. -
#299
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
-
#255
Een vaas van Chinees porselein met een decor van spelende kinderen. Gebarsten aan de hals.
A vase of Chinese porcelain with a decoration of playing children. Cracked at the neck. -
#250
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches. -
#253
Een veelkleurige Oriëntaalse aardewerken vaas met repetitieve florale motieven. Gebarsten.
A multicolored Oriental pottery vase with repetitive floral motifs. Cracked. -
#283Cheadleshire
Een modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
-
#259
Een dekselvaas in Imari porselein. Het deksel is beschadigd/gelijmd.
A lidded vase in Imari porcelain. The lid is damaged/repaired. -
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
-
#297
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een theepot, 2 dekselpotjes met fo hondjes versierd en een zittend Boeddha beeldje.
-
#291
Een uit eikenhout gesculpteerde wandnis.
-
#290
Een mahoniehouten scheerkistje met spiegel en lade.
-
#265
Een lot van 5 verzilverd metalen items bestaande uit 3 ijsemmers, een schenkkan en een thermoskan.
A lot of 5 silver-plated items consisting of 3 ice buckets, a jug, and a thermos. -
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
-
#258
Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
A Delft earthenware covered vase with Chinese decor. Damaged/restored at the neck and lid. -
#262
Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored. -
#288
Een houten juwelenkistje met lade en opberg compartimentjes en spiegel binnenin. Handvat bovenaan manco.
-
#295
Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
-
#266
Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
A table lamp in Oriental style with its original lampshade. -
#254
Een Chinese aardewerken vaas gedecoreerd met yin yang tekens, vlinders, planten en figuren.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures. -
#260
Een donker gebeitste beukenhouten staande lamp met getorste en gedraaide delen, zonder kap.
A dark stained beech wood floor lamp with twisted and turned parts, without shade. -
#286Wedgewood
Een lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
-
#251
Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
A baluster vase of Chinese porcelain with Canton decor. -
#257
Een lampenvoet in geglazuurd aardewerk, Chinese stijl met een beschildering van een vliegende kraanvogel. Frans werk.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work. -
#261
Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
A veneered wooden side table on wheels, with an oval tabletop and a glass panel.
Other lots in this auction
-
#179
Een lot van 7 beeldjes, bestaande uit bronzen Boeddha, hout gesculpteerd koppeltje en 4 vergulde reis Boeddha’s.
A lot of 7 figurines, including a bronze Buddha, a wooden carved couple, and 4 gilded travel Buddhas. -
#148
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuren en florale details in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille rose, with figures and floral details in the decoration. -
#307
Een lot Delfts blauw. Waaronder vier dekselvazen gemerkt ‘Piramide’ en een gewoon gemerkte dekselvaas en fluitvaas.
A collection of Delft blue pottery, including four lidded vases marked 'Piramide' and one lidded vase and flute vase with regular marks. -
#238
Een persglazen kandelaar met een vis in frostglass. De losse coupe bovenaan heeft schilfers.
A pressed glass candlestick with a fish in frost glass. The detachable cup on top has flake damage. -
#11Flli Toso Murano
Een vintage rood glazen vaas. Gelabeld Fratelli Toso Chambord Murano.
A vintage red glass vase. Labeled Fratelli Toso Chambord Murano. -
#172
Een kunststoffen beeldje van een elfachtig wezen in floraal decor.
A plastic figurine of an Elf-like creature in a floral setting. -
#81
Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
A lot of 2 pieces of gilded bronze furniture fittings. -
#136
Een polychroom houten gesculpteerd kisteje met afbeelding van St. Cecilia. Begin 20e eeuw.
A polychrome wooden carved box with image from St. Cecilia. Early 20th century. -
#146
“Rama en olifant”. Een lot van 2 Thaise beeldje in brons met vergulde details.
"Rama and Elephant". A lot of 2 Thai bronze statues with gilded details. -
#29
Een lot vintage glas en kristal bestaande uit een kannetje met beschildering, een Murano mandje en een kristallen schaal op driepoot.
A lot of vintage glass and crystal including a painted jug, a Murano basket, and a crystal bowl on tripod. -
#165
Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
A plastic bust of a young lady with a headpiece. -
#180
Een paar bronzen olielampen, 19e eeuw. Verschillende bolglazen en 1 vulglaasje binnenin manco.
A pair of bronze oil lamps, 19th century. Various spherical glass shades and 1 missing filling glass inside.