Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van twee Capodimonte beeldjes met filatelie als onderwerp. Het kleinste beeldje is getekend; Tyche “Bruno”.

Een set van twee Capodimonte beeldjes met filatelie als onderwerp. Het kleinste beeldje is getekend; Tyche “Bruno”.

A set of two Capodimonte figurines with philately as the subject. The smaller figurine is signed; Tyche "Bruno".
Dim. Hoogte 18 en 19 cm
SKU: 2608250511.
Categories: Beeld, Porselein.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #511
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #161
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Italiaanse schone”, een albasten buste op sokkel, gesigneerd Carli. De sokkel opnieuw vast te zetten.

    "Italian beauty", an alabaster bust on pedestal, signed Carli. The bust needs to be reattached to the base.
    No longer available
    Dim. h 36 cm zonder sokkel
    Estimate: € 260 / 320
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #208

    Een gesculpteerd houten beeld van een vrome dame. Niet gesigneerd.

    A carved wooden statue of a pious lady. Not signed.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #234
    Goebel

    Een vintage porseleinen Madonna, gemerkt Goebel HM22. Periode 1935 - 1949.

    A vintage porcelain Madonna, marked Goebel HM22. Period 1935 - 1949.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #508
    Goebel

    Een lot van vier Hummeltjes. 58/0, 57/0, 63/0 en 20. Toegevoegd een ongemerkt beeldje in de stijl van Goebel.

    A lot of four Hummel figurines. 58/0, 57/0, 63/0, and 20. Also included is an unmarked figurine in the style of Goebel.
    No longer available
    Dim. Hoogte 8-11 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #457

    Een keramische beeld van broeder Isidoor.

    A ceramic sculpture of Brother Isidore.
    No longer available
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #544

    Een uitgewerkte stierenschedel, met sierlijke krullen en een ster versierd met jade fragmenten.

    An elaborately designed bull skull, adorned with graceful curls and a star embellished with jade fragments.
    No longer available
    Dim. H 49, B 58, D 18 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #351

    Een Chinese penseelvaas met fauna en flora in het decor.

    A Chinese brush vase decorated with fauna and flora.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #239
    Karlsbader

    Een set Karlsbader porselein bestaande uit een schotel, 4 dessertbordjes, een kom en 2 mokkakopjes en schoteltjes.

    A set of Karlsbad porcelain consisting of a plate, 4 dessert plates, a bowl, and 2 coffee cups with saucers.
    No longer available
    Dim. h 6 cm (tas)
    Estimate: € 40 / 60
  • #105

    Een set van 2 porseleinen lampenvoeten, circa 1990, met pastelkleurige patronen, op messing sokkel.

    A set of 2 porcelain lamp bases, circa 1990, with pastel-colored patterns, on brass base.
    No longer available
    Dim. h 41 cm (lampvoet)
    Estimate: € 120 / 160
  • #340
    Val Saint Lambert.

    ‘Duif en Havik’, een lot van twee beeldjes van VSL kristal. Ontworpen door Catherine De Sousa. Getekend; De Sousa.

    An organically shaped vase made of VSL crystal. Blue colored throughout. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 10-19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #507
    Goebel

    Een lot van vijf Hummeltjes. Twee maal 11 2/0 (1957 en 1960-72), twee maal 82/0 (1957, verschillende formaten) en 81 2/0 (1960-63).

    A lot of five Hummel figurines. Two 11 2/0 (1957 and 1960-72), two 82/0 (1957, different sizes) and 81 2/0 (1960-63).
    No longer available
    Dim. Hoogte 10-14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #177

    ‘Liseuse’, een gepatineerd bronzen beeld van een lezende Bourgondische vrouw. Draagt de handtekening; A. Carrier Belleuse.

    'Liseuse', a patinated bronze sculpture of a reading Burgundian woman. Signed by A. Carrier Belleuse.
    No longer available
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #168
    Laurent Honoré Marqueste

    ‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend Marqueste. Draagt achteraan het gietersmerk F. Barbedienne, fondeur.

    ‘La Victoire Ailée’ a patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed; Marqueste. Marked with the name on the back; F. Barbedienne, founder.
    No longer available
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #211

    Een lot van 4 gesculpteerd houten beelden met religieus thema, 3 Madonna’s en het laatste avondmaal.

    A set of 4 carved wooden sculptures with religious themes, including 3 Madonnas and the Last Supper.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #148
    Maria Innocentia Hummel

    “Umbrella Boy & Girl”, een set van 2 Hummeltjes, 152 A (1960-1972) en 152 B (1964 - 1972). Betreft de grote uitvoering (20 cm hoog).

    "Umbrella Boy & Girl," a set of 2 Hummel figurines, 152 A (1960-1972) and 152 B (1964-1972). This concerns the large version (20 cm tall).
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #532

    Een lot van 5 antieke kruisbeelden uit verschillende materialen: hout, porselein, biscuit, metaal en messing.

    A lot of 5 antique crucifixes made from various materials: wood, porcelain, biscuit, metal, and brass
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #167
    Damen

    ‘Dansend koppel’, een gepatineerd bronzen bas-reliëf in twee delen. Op de rug getekend Damen.

    'Dancing couple', a patinated bronze bas-relief in two parts. Signed on the back Damen.
    No longer available
    Dim. 50/156 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #503
    Goebel

    Een lot van vijf Hummeltjes. Harmonicaspeler 110/0, vioolspeler met hond, de poppendokter 127, postbode met liefdesbrief 119 en de schoorsteenveger 12/1. Met merken van de jaren 50.

    A lot of five Hummel figurines. Accordion player 110/0, violin player with dog, the doll doctor 127, postman with love letter 119, and chimney sweep 12/1. With marks from the 1950s.
    No longer available
    Dim. Hoogte 9-16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #528

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus met resten van een polychrome beschildering. Met herstelling aan de linkervoet.

    A solid carved wooden 19th-century corpus with remnants of polychrome paint. With a repair to the left foot.
    No longer available
    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #217
    Jozef Kets
    Period: 1932 - 2010

    “Koppel op leeftijd”, een set van 2 massief eiken gesculpteerde beelden, onderaan gesigneerd J. Kets en gedateerd sept. 1974 en april 1975.

    "Pair of elderly couple", a set of 2 solid oak carved sculptures, signed at the bottom by J. Kets and dated September 1974 and April 1975.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213
    Maria Innocentia Hummel

    “Happy Pastime & Cradle Boy”, een lot van 2 Hummel bonbonnières, 1960-1963 en 1950 - 1959.

    "Happy Pastime & Cradle Boy", a lot of 2 Hummel candy dishes, 1960-1963 and 1950-1959.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #324
    J. Defrenne
    Period: 1926-1992

    ‘Een dorpszicht met brug’, olieverf op doek. Getekend J. Defrenne.

    'A village view with a bridge', oil on canvas. Signed J. Defrenne.
    No longer available
    Dim. 80/100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #97

    Een 17e eeuws boek: Rechten ende costvmen van Antwerpen, ghedruckt tot Ceulen in’t jaer Christi, 1660.

    A 17th-century book: "Rights and customs of Antwerp," printed in Cologne in the year of Christ 1660.
    No longer available
    Dim. 4 x 20.5 x 16 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #199

    Een geslepen spiegel, vergulde lijst met kuif.

    A cut mirror, gilded frame with crest.
    No longer available
    Dim. 169 x 89 cm
    Estimate: € 280 / 320
  • #618

    Een kelkvormige vaas van VSL kristal, groen in de massa gekleurd. Niet getekend.

    A chalice-shaped vase of VSL crystal, colored green throughout. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 22, Ø 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #191

    Een antiek militair percussiegeweer. Österreichische Waffenfabriksgesellschaft.

    An antique military percussion gun. Österreichische Waffenfabriksgesellschaft.
    No longer available
    Dim. Lengte 134 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #556
    Bruce Nez

    “Tree of life”, een handgeweven wollen Navajo wandtapijt door Bruce Nez, met gids over Navajo tapijten.

    "Tree of life", a handwoven wool Navajo tapestry by Bruce Nez, with guide on Navajo rugs.
    No longer available
    Dim. 94 x 77 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #458

    Twee Afrikaanse wapens, bestaande uit een ceremoniële dolk en een Konda machette.

    A lot of two African weapons, consisting of a ceremonial dagger and a Konda machete.
    No longer available
    Dim. Lengte 47 en 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #19
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    “De Grenadier”. Gravure. Gesigneerd, genummerd 2/10 en gedateerd 1986 buiten de plaat. Vochtsporen aan het onbedrukte gedeelte.

    "The Grenadier". Engraving. Signed, numbered 2/10, and dated 1986 outside the plate. Traces of humidity at the unprinted part
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #166

    ‘Schapen op stal’, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Auguste Coomans. Niet getekend.

    'View of the canals in Bruges', oil on canvas. Signed by G. Haustrate.
    No longer available
    Dim. 18/26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #74
    Gotthard Lundquist
    Period: 1908-1988

    “Pata La Vaca”, Gran Canaria. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1970, verso opschrift.

    "Pata La Vaca", Gran Canaria. A painting, oil on board. Signed and dated 1970 at the bottom, with inscription on the back.
    No longer available
    Dim. 121 x 151 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #81

    Een albasten buste van de maagd Maria, niet gesigneerd.

    An alabaster bust of the Virgin Mary, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #450

    Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,29 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.29 ct.
    No longer available
    Dim. 9,24 g
    Estimate: € 2100 / 2300
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More