Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van twee Capodimonte beeldjes met filatelie als onderwerp. Het kleinste beeldje is getekend; Tyche “Bruno”.

Een set van twee Capodimonte beeldjes met filatelie als onderwerp. Het kleinste beeldje is getekend; Tyche “Bruno”.

A set of two Capodimonte figurines with philately as the subject. The smaller figurine is signed; Tyche "Bruno".
Dim. Hoogte 18 en 19 cm
SKU: 2608250511.
Categories: Beeld, Porselein.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #511
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #544

    Een uitgewerkte stierenschedel, met sierlijke krullen en een ster versierd met jade fragmenten.

    An elaborately designed bull skull, adorned with graceful curls and a star embellished with jade fragments.
    No longer available
    Dim. H 49, B 58, D 18 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #340
    Val Saint Lambert.

    ‘Duif en Havik’, een lot van twee beeldjes van VSL kristal. Ontworpen door Catherine De Sousa. Getekend; De Sousa.

    An organically shaped vase made of VSL crystal. Blue colored throughout. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 10-19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #177

    ‘Liseuse’, een gepatineerd bronzen beeld van een lezende Bourgondische vrouw. Draagt de handtekening; A. Carrier Belleuse.

    'Liseuse', a patinated bronze sculpture of a reading Burgundian woman. Signed by A. Carrier Belleuse.
    No longer available
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #213
    Maria Innocentia Hummel

    “Happy Pastime & Cradle Boy”, een lot van 2 Hummel bonbonnières, 1960-1963 en 1950 - 1959.

    "Happy Pastime & Cradle Boy", a lot of 2 Hummel candy dishes, 1960-1963 and 1950-1959.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #457

    Een keramische beeld van broeder Isidoor.

    A ceramic sculpture of Brother Isidore.
    No longer available
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #508
    Goebel

    Een lot van vier Hummeltjes. 58/0, 57/0, 63/0 en 20. Toegevoegd een ongemerkt beeldje in de stijl van Goebel.

    A lot of four Hummel figurines. 58/0, 57/0, 63/0, and 20. Also included is an unmarked figurine in the style of Goebel.
    No longer available
    Dim. Hoogte 8-11 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #532

    Een lot van 5 antieke kruisbeelden uit verschillende materialen: hout, porselein, biscuit, metaal en messing.

    A lot of 5 antique crucifixes made from various materials: wood, porcelain, biscuit, metal, and brass
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #503
    Goebel

    Een lot van vijf Hummeltjes. Harmonicaspeler 110/0, vioolspeler met hond, de poppendokter 127, postbode met liefdesbrief 119 en de schoorsteenveger 12/1. Met merken van de jaren 50.

    A lot of five Hummel figurines. Accordion player 110/0, violin player with dog, the doll doctor 127, postman with love letter 119, and chimney sweep 12/1. With marks from the 1950s.
    No longer available
    Dim. Hoogte 9-16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #234
    Goebel

    Een vintage porseleinen Madonna, gemerkt Goebel HM22. Periode 1935 - 1949.

    A vintage porcelain Madonna, marked Goebel HM22. Period 1935 - 1949.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #105

    Een set van 2 porseleinen lampenvoeten, circa 1990, met pastelkleurige patronen, op messing sokkel.

    A set of 2 porcelain lamp bases, circa 1990, with pastel-colored patterns, on brass base.
    No longer available
    Dim. h 41 cm (lampvoet)
    Estimate: € 120 / 160
  • #217
    Jozef Kets
    Period: 1932 - 2010

    “Koppel op leeftijd”, een set van 2 massief eiken gesculpteerde beelden, onderaan gesigneerd J. Kets en gedateerd sept. 1974 en april 1975.

    "Pair of elderly couple", a set of 2 solid oak carved sculptures, signed at the bottom by J. Kets and dated September 1974 and April 1975.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus met resten van een polychrome beschildering. Met herstelling aan de linkervoet.

    A solid carved wooden 19th-century corpus with remnants of polychrome paint. With a repair to the left foot.
    No longer available
    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #211

    Een lot van 4 gesculpteerd houten beelden met religieus thema, 3 Madonna’s en het laatste avondmaal.

    A set of 4 carved wooden sculptures with religious themes, including 3 Madonnas and the Last Supper.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #148
    Maria Innocentia Hummel

    “Umbrella Boy & Girl”, een set van 2 Hummeltjes, 152 A (1960-1972) en 152 B (1964 - 1972). Betreft de grote uitvoering (20 cm hoog).

    "Umbrella Boy & Girl," a set of 2 Hummel figurines, 152 A (1960-1972) and 152 B (1964-1972). This concerns the large version (20 cm tall).
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #167
    Damen

    ‘Dansend koppel’, een gepatineerd bronzen bas-reliëf in twee delen. Op de rug getekend Damen.

    'Dancing couple', a patinated bronze bas-relief in two parts. Signed on the back Damen.
    No longer available
    Dim. 50/156 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #168
    Laurent Honoré Marqueste

    ‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend Marqueste. Draagt achteraan het gietersmerk F. Barbedienne, fondeur.

    ‘La Victoire Ailée’ a patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed; Marqueste. Marked with the name on the back; F. Barbedienne, founder.
    No longer available
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #239
    Karlsbader

    Een set Karlsbader porselein bestaande uit een schotel, 4 dessertbordjes, een kom en 2 mokkakopjes en schoteltjes.

    A set of Karlsbad porcelain consisting of a plate, 4 dessert plates, a bowl, and 2 coffee cups with saucers.
    No longer available
    Dim. h 6 cm (tas)
    Estimate: € 40 / 60
  • #351

    Een Chinese penseelvaas met fauna en flora in het decor.

    A Chinese brush vase decorated with fauna and flora.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Een gesculpteerd houten beeld van een vrome dame. Niet gesigneerd.

    A carved wooden statue of a pious lady. Not signed.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #161
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Italiaanse schone”, een albasten buste op sokkel, gesigneerd Carli. De sokkel opnieuw vast te zetten.

    "Italian beauty", an alabaster bust on pedestal, signed Carli. The bust needs to be reattached to the base.
    No longer available
    Dim. h 36 cm zonder sokkel
    Estimate: € 260 / 320
  • #528

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #507
    Goebel

    Een lot van vijf Hummeltjes. Twee maal 11 2/0 (1957 en 1960-72), twee maal 82/0 (1957, verschillende formaten) en 81 2/0 (1960-63).

    A lot of five Hummel figurines. Two 11 2/0 (1957 and 1960-72), two 82/0 (1957, different sizes) and 81 2/0 (1960-63).
    No longer available
    Dim. Hoogte 10-14 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #245

    Kristallen kroonluchter, met 12 armen en 18 lichtpunten.

    Crystal chandelier with 12 arms and 18 light points.
    No longer available
    Dim. Hoogte 78, Ø 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen VSL kristal. Roze in de massa gekleurd. Onderaan de restanten van een etiket.

    A vase made of cut VSL crystal. Pink in color throughout. Remnants of an adhesive sticker at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 19, Ø 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #452
    Kamagurka

    ‘Mannen met borsten’, tekening in viltstift en kleurpotlood. Getekend; Kamagurka.

    ‘Men with breasts’, drawing in felt-tip pen and colored pencil. Signed; Kamagurka.
    No longer available
    Dim. 20/29 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #443

    Vintage 12 delig servies, Mitterteich. Mist 1 koffiekopje.

    Vintage 12-piece dinnerware set, Mitterteich. Missing 1 coffee cup.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #454
    Kamagurka

    ‘Bert en Bobje bij Duchamp’, monochrome zeefdruk, getekend; Kamagurka. Nr. 199 op een oplage van 200.

    'Bert and Bobje at Duchamp', monochrome silk screen print, signed; Kamagurka. No. 199 out of an edition of 200.
    No longer available
    Dim. 100/70 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #47
    Period: 1999

    ‘Kuifje & Bobby op de maan’, een Moulinsart beeldje in puntgave staat.

    ‘Tintin & Snowy on the Moon’, a Moulinsart figurine in mint condition.
    No longer available
    Dim. H 16, B 20, D 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #435
    Niels Gammelgaard

    Een set van twee JÄRPEN kuipzeteltjes, in 1983 ontworpen door Niels Gammelgaard voor IKEA.

    A set of two JÄRPEN bucket seats, designed by Niels Gammelgaard for IKEA in 1983.
    No longer available
    Dim. H 70, B 63,D 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #485
    Isfahan

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    No longer available
    Dim. 273/373 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #320

    Een lot tin, 7190 gram, bestaande uit een terrine op schaal, een bordje, een schaal, 2 bekers, een schenkkan en een vaas.

    A lot of pewter, 7190 grams, comprising a tureen on a platter, a small plate, a bowl, 2 cups, a jug, and a vase.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #300

    Een granaat van +- 1,54 ct.

    A garnet of approximately 1.54 ct.
    No longer available
    Dim. +- 1,54 ct.
    Estimate: € 120 / 140
  • #629

    Een set van 9 opengewerkte kommetjes van Chinees porselein. Vijf met een groen decor van engeltjes en vier met een rose decor van bloemen. Late Qing dynastie of vroeg 20ste eeuw.

    A set of 9 openwork bowls of Chinese porcelain. Five with a green decor of angels and four with a pink decor of flowers. Late Qing dynasty or early 20th century.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #565

    Een handgeknoopte Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    No longer available
    Dim. 120/310 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More