#309Een lage houten stoel in Lodewijk XV-stijl.
#154Een bronskleurig keramisch kruisbeeld, gerestaureerd aan de lendendoek. Gesigneerd M. Van Der Meeren.
#254Een lot van 3 koperen obussen.
A lot of 3 copper shells.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 15 / 25 -
#7Twee art deco vazen van geëmailleerd glas, met een decor van tulpen.
Two Art Deco vases made of enameled glass, decorated with tulips.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 26 & 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#240Een art-deco paraplubak, hout met Dinanterie.
An Art Deco umbrella stand, wood with Dinanterie.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 36 x 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#261Val Saint LambertEen kristallen asbak, roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt.
A crystal ashtray, pink colored in the mass, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 5.5 x Ø 13 cmEstimate: € 10 / 20 -
#229New SocietyEen vintage koperen staanlamp.
A vintage copper floor lamp.No longer availableOnline onlyDim. h 173 cmEstimate: € 40 / 60 -
#312‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op paneel. Met monogram.
'Portrait of a young woman', oil on panel. With monogram.No longer availableOnline onlyDim. 50/39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#228Een goudkleurige staande lamp, in hoogte verstelbaar.
A gold-colored standing lamp, height adjustable.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 80-120 cmEstimate: € 10 / 15 -
#165Een vintage massief koperen bootschroef van een klein pleziervaartuig.
A vintage solid copper boat propeller from a small pleasure craft.No longer availableOnline onlyDim. Ø 20.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#317Een vintage salontafel, rotan en metalen onderstel, geschilderd.
#95Twee decoratieve Afrikaanse maskers.
Two decorative African masks.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 30 & 60 cmEstimate: € 30 / 50