#7Hans WellingEen vintage blauw aardewerken kaarsenhouder met Grieks motief en decor met paarden, Hans Welling voor Ceramano Keramik Pergamon. Binnenste kaarsenhouder gelijmd.
A vintage blue earthenware candle holder with a Greek motif and horse decoration, by Hans Welling for Ceramano Keramik Pergamon. Inner candle holder glued.No longer availableOnline onlyDim. h 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#195Josée Melsen‘Paardenhoofd’, olieverf op papier. Getekend ‘J. Melsen’.
#102Een antieke olielamp met groene beschilderde opalineglazen voet.
An antique oil lamp with a green painted opaline glass base.No longer availableOnline onlyDim. h 51 cmEstimate: € 10 / 20 -
#80Een opgezette hermelijn op boomtak.
A stuffed ermine on tree branch.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#38Drie houten kistjes.
#196Petrus RegoutEen paar Imari-stijl aardewerken vazen. Met decor van vogels. Onderaan gemerkt Regout.
A pair of Imari-style earthenware vases. Decorated with birds. Marked Regout at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#152Een 25-delig Japans theeserviesje.
#93Een antiek schaaltje, verzilverd metalen deel met glazen inzet.
An antique bowl, silver-plated metal with glass insert.No longer availableOnline onlyDim. 11.5 x 26 x 11 cmEstimate: € 10 / 20 -
#201Een oude ovalen stolp met hierin een Madonna in Brussels porselein.
#259“Japanse Geisha”, een beeld in kunsthars.
A hexagonal hanging lamp made of brass and glass. Shaped like a lantern, with three light points.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 60, Ø 32 cmEstimate: € 30 / 50