#162ImariEen paar Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor.
#234Een set biscuit en porselein. Een set van 4 componisten en 4 napoleontische soldaten.
A set of biscuit and porcelain. A set of 4 composers and 4 Napoleonic soldiers.No longer availableOnline onlyDim. h 14, 16 cmEstimate: € 20 / 40 -
#9Een set van 2 Buddha-beeldjes in hars.
#178Een massief metalen gegoten ‘druipkandelaar’.
#34Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Fruithof”, een ets op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
#281Een massief eikenhouten bijzettafeltje, circa 1900.
#54Een lot van 7 vintage bakelieten speelplaten, diverse titels.
#179Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
#235MärklinEen set van 6 onderleggers van Märklin.
#245“Hofdames.” Een Japanse Aquarel op doek. Draagt handtekening.
A vintage rectangular coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel. The mirrored edges of the glass shelves are partially chipped.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 128 x 63 cmEstimate: € 80 / 120