#199Victor Blom‘Vissersboten in de haven’, olieverf op paneel. Getekend V. Blom ‘58.
#262Gaby De Pauw“Damesportret.” Houtskool op papier, gesigneerd.
#118Een paar designlampen met aluminium voet in de vorm van een persoon.
#91Een tafellamp in Tiffany stijl, één glazen deeltje beschadigd.
#74“Huis aan de heide”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneer J.V. Laer.
#143Een ronde Chinees porseleinen dekseldoos.
#79P. Delbeke‘Landschap met runderen en schapen’, olieverf op doek. Getekend P Delbeke, ‘81. Herdoekt.
#14Liydia Heyndels‘Stilleven met bloemenvaas en kralen’, olieverf op doek. Getekend Heyndels Lydia.
#224M. Veldeman‘Vrachtschepen op de Schelde’, olieverf op doek. Getekend M. Veldeman.
‘Cargo ships on the Scheldt’, oil on canvas. Signed M. Veldeman.No longer availableDim. 60/80 cmEstimate: € 100 / 150