#40Kunst Kronach BavariaEen set van 6 onderbordjes, stijl Marion 17, 104. AL KA.
A set of 6 saucers, Marion 17 style, 104. AL KA.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#236Een coupe van albast en verguld metaal, versierd met drie barokke dolfijnen en op drie klauwpootjes.
#209Th. VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Kempense hoeve”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
#252Een lot van twee Aziatische vaasjes.
#170A. Thielens“Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1929.
"Heath View". Oil on panel. Signed and dated 1929.No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 60 -
#56Limoges FranceEen schaaltje met deksel van ‘Porcelaine du Musée Condé’. Met decor naar Kakiemon.
A bowl with lid by 'Porcelaine du Musée Condé'. Decorated with Kakiemon.No longer availableOnline onlyDim. Ø 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#234Een lot antieke grafiek. 17e-19e eeuw.
#283Een lot van 3 Japanse borden in Imari porselein, 1 met schilferschade, toegevoegd een Chinees blauw-wit bord naar de Qianlong, 2 chips manco.
#187Een gevarieerd lot kaders, bestaande uit een ets, een gravure en een tekening.
#146Een betonnen buste van een Griekse dame.
A 19th-century silver gelatin print of the 'Bridge of Sighs', Venice.No longer availableOnline onlyDim. 35/27 cmEstimate: € 25 / 35