#177Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#163His Master’s VoiceEen oude draagbare radio met grote luidspreker. Omstreeks 1920-30.
An old portable radio with a large speaker. Dating around 1920-30.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 37 x 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#146Een Afrikaans olifantenmasker. Met sporen van polychromie.
#58PalEen geglazuurd keramische plaquette in de stijl van Picasso, gesigneerd ‘Pal’. Enkele haarlijnscheurtjes.
A glazed ceramic plaque in the style of Picasso, signed 'Pal'. Some hairline cracks.No longer availableOnline onlyDim. 7 x 23.5 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#96Een Japanse metalen doos met volkse taferelen met spiegeltje binnenin.
A Japanese metal box with folk scenes and a mirror inside.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 27,5 x 21 cmEstimate: € 20 / 40 -
#587Een lot van 7 Chinese en Japanse porseleinen borden.
#254An Goris“Abstracte compositie”, een ets, gesigneerd buiten de plaat, An Goris, en gedateerd ‘77.
#6Een oude Engelse terrine op schaal in blauw-wit porselein, niet gemerkt.
#142Een lot van 3 satsuma vaze, geen sets, bestaande uit 2 ballustervazen en een dekselvaas.
A lot of 3 Satsuma vases, not sets, consisting of 2 baluster vases and a lidded vase.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#162ImariEen paar Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor.
A pair of Japanese Imari porcelain vases with floral decoration.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 18 cmEstimate: € 60 / 80