Similar lots by type
-
#139
Een lot van Satsuma aardewerk bestaande uit een dekselvaasje en een set vaasjes waarvan één met herstelling.
-
#151
Een vintage beeldje van een giraf in messing. Restant merklabel aan de buik.
-
#145
Een Boheems kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa.
-
#191
“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
-
#140
Een luchter in koper en kristal met vijf lichtpunten.
-
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig).
-
#181Boch Luxembourg
Een aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabac de St. Omer’ en onderaan gestempeld ‘Boch Luxembourg.
-
#155
Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
-
#173
Een lot van 3 Blanc de Chine beeldjes. Enkele schilfers en vingertjes manco.
-
#184
Een bronzen beeldje van een ontluikende liefde tussen en jonkheer en een jonkvrouw.
-
#152
Een blauw-wit Chinees porseleinen vaas met platte zijkanten en landschap in het decor.
-
#159Imari
Een Japans porseleinen Ko-Imari bord. Onderaan gemerkt.
-
#162
Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
-
#150
Een uit resin gesculpteerd vintage beeldje van een kleine adelaar.
-
#143
Een vintage Murano glaspasta schaal in groen en amber.
-
#203
Een antieke gramofoon. Te restaureren of voor onderdelen.
-
#179
Een lot van 7 beeldjes, bestaande uit bronzen Boeddha, hout gesculpteerd koppeltje en 4 vergulde reis Boeddha’s.
-
#153Giuseppe Armani Capodimonte
Een vintage kunststoffen beeldje van 2 duiven op bloementak. Gemerkt.
-
#188
Een beeld in terracotta voorstellend Jezus Christus. Een deel van het voetstuk ontbreekt en schade achteraan de schouder. Gesigneerd op het overblijvende deel van het voetstuk.
-
#136
Een polychroom houten gesculpteerd kisteje met figuratief decor. Begin 20e eeuw.
-
#160
Een blauw-wit Chinees porsleinen schaal met landschap in het decor.
-
#194
Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
-
#185
Een lot van 3 Iraanse tegeltjes met floraal en figuratief decor. Vroeg 20e eeuw.
-
#189
Een houtgesculpteerde buste. Afrikaans werk.
Other lots in this auction
-
#55Decor Exclusiv
Een Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt
-
#158
Een paar tinnen wijnfleshouders met bronzen voet. Onderaan gemerkt WMF. Geislingen, 19e eeuw.
-
#156Oruss
Een lot van 2 polshorloges, gemerkt Oruss.
A lot of 2 wristwatches, marked Oruss. -
#66Krautheim, Selb Bavaria
Een polychroom porseleinen vaas met handgeschilderd bloemdecor, onderaan gemerkt. Duits.
-
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
-
#105
Een stel art-deco fotohouders in marmer en glas.
-
#174
Een lot van twee presenteerschalen van verzilverd metaal. Eén op voet, de andere op een draaischijf met glazen binnenschaal.
A lot of two silver-plated presentation trays. One on a base, the other on a turntable with a glass inner tray. -
#230
Een set van twee armstoelen in Louis-XV stijl, wit geschilderd houten frame en bekleed met een blauwe stof met lauwerkransen.
A set of two armchairs in Louis XV style, white painted wooden frame and upholstered in blue fabric with laurel wreaths. -
#5
Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
A pair of pewter mortars with pestles. Marked at the bottom. -
#74Junghans
Een vintage porseleinen wandklokje. Gemerkt Junghans, verso genummerd.
-
#125Limoges France
Een porseleinen tafellampje met toegevoegd een bonbonnière, beide gemerkt Limoges en gedecoreerd met roze bloemen.
-
#294
Een prieeltje/presentatiekastje in hout en glas.
A gazebo/presentation cabinet in wood and glass.