Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van twee polychrome houten beeldjes, Indonesische oorsprong.
Een set van twee polychrome houten beeldjes, Indonesische oorsprong.

Een paar polychrome houten beeldjes, Indonesische oorsprong.

A set of two polychrome wooden figurines, of Indonesian origin.
Dim. h 25 cm
SKU: 3009250310.
Categories: Aziatisch, Beeld, Hout, XXe eeuw.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #310
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #650

    Een kommetje van Satsuma aardewerk. Onderaan gemerkt.

    A small Satsuma pottery bowl. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 7, Ø 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #625

    Een Chinees zijden Hereke tapijt met een floraal decor.

    A Chinese silk Herike carpet with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 76 x 244 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #640
    Limoges Lagarge

    Een 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.

    A 131-piece Limoges porcelain dinner service, marked; Lafarge. Including 21 large plates, 13 soup bowls, 9 small plates, 10 dessert plates, 24 coffee cups + 28 saucers, 10 tea cups + 12 saucers, 2 sugar bowls, and 2 creamers. Added; 2 soup bowls and 2 dessert plates with damage.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #628

    Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.

    A bronze table lamp stand in rococo style.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #530

    Dertien verschillende zilveren spelden art deco e.a. bezet met fantasie en halfedelstenen.

    Thirteen different silver brooches art deco and others set with fantasy and semi-precious stones.
    No longer available
    Dim. 44,20 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #115

    ‘Konijn met een bos bloemen’, een gietijzeren beeldje met roestpatine. Niet gemerkt.

    'Rabbit with a bouquet of flowers', a cast iron statue with rust patina. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #624

    Een reproductie van een oud wandtapijt met middeleeuws tafereel. Ateliers d’art Lys de France.

    A reproduction of an old tapestry with a medieval scene. Ateliers d’art Lys de France.
    No longer available
    Dim. 155 x 113 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #473

    Een handgeknoopt wollen Bidjar tapijt.

    A hand-knotted wool Bidjar carpet.
    No longer available
    Dim. 155/245 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #633

    Een vintage luchter, verguld metaal en porseleinen roosjes, toegevoegd een bijbehorende applique.

    A vintage chandelier, gilded metal with porcelain roses, accompanied by a matching wall sconce.
    No longer available
    Dim. h 52 x Ø 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #648
    G. Boyer Limoges

    Een dessertservies bestaande uit 6 dessertbordjes, 12 koffiekopjes met schoteltjes en 12 theekopjes met 11 schoteltjes. Van Limoges porselein.

    A dessert service consisting of 6 dessert plates, 12 coffee cups with saucers, and 12 tea cups with 11 saucers. Made of Limoges porcelain.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #155
    Jaeger-LeCoultre, Swiss Made

    Een ovaal tafelklokje van deels verguld metaal, zichtbaar uurwerk. Gemerkt op kast en werk. Af te stellen.

    An oval table clock of partly gilded metal, visible movement. Marked on case and movement. Adjustable.
    No longer available
    Dim. h 14 x b 12 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #474

    Een Kasjmir tapijt, zijde handgeknoopt in Iran, 850000 knopen per vierkante meter. Met certificaat.

    A Kashmir carpet, silk hand-knotted in Iran, 850,000 knots per square meter. With certificate.
    No longer available
    Dim. 245 x 339 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #626

    Een kristallen Marie-Thérèse luchter met 8 armen, 12 lichtpunten.

    A crystal Marie-Thérèse chandelier with 8 arms, 12 light points.
    No longer available
    Dim. h 55 x Ø 74 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #630

    Een antieke Franse wandconsole met groen marmeren blad. Het onderstel is van ecru beschilderd hout met een mooie ouderdomspatina.

    An antique French wall console with a green marble top. The base is made of ecru painted wood with a beautiful aged patina.
    No longer available
    Dim. H 83, B 124, D 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #631

    Een hallantaarn in Napoleon III stijl, versierd met guirlandes en Minervahoofden.

    A hall lantern in Napoleon II style, decorated with garlands and Minerva heads.
    No longer available
    Dim. h 42 x Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #649
    Gien

    Een 74-delig dessertservies met floraal decor, Gien Tilleul, dishwasher-safe. 17 tassen, 16 ondertassen, 10 dessertborden, 11 koekjesbordjes, een melkkan en een suikerpotje.

    A 74-piece dessert service with floral decor, Gien Tilleul, dishwasher-safe. 17 cups, 16 saucers, 10 dessert plates, 11 cake plates, a milk jug, and a sugar bowl.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm (dessertbord)
    Estimate: € 50 / 70
  • #638

    Zes gekleurd kristallen wijnglazen, rode en groene, gelabeld Barthmann, cristall 30’/. Blei, Handarbeit.

    Six colored crystal wine glasses, red and green, labeled Barthmann, crystal 30% lead, handmade.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #644

    Een set kristallen art deco glazen op voet, 4 formaten. 37 stuks.

    A set of crystal Art Deco glasses on a stem, in 4 sizes. 37 pieces.
    No longer available
    Dim. H 11.5, Ø 7.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #125

    Een denkende haas ten halve lijve, gietijzer met roestpatina. Niet gemerkt.

    A thinking hare half-length, cast iron with rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #641
    American Flyer

    “American Flyer” een treinset bestaande uit een lot sporen, een seinpaal, 4 wagons en een transformator, meerdere originele verpakkingen aanwezig.

    "American Flyer" a train set consisting of a lot of tracks, a semaphore, 4 wagons, and a transformer, multiple original packaging included.
    No longer available
    Dim. l 27 cm (wagon)
    Estimate: € 100 / 120
  • #634
    Ros

    Een art deco luchter, smeedijzer en persglas. Het glas is gemerkt Ros.

    An Art Deco chandelier, wrought iron and pressed glass. The glass is marked Ros.
    No longer available
    Dim. h 89 x Ø 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #632

    Een koperen lantaarn met vele hoofden in profiel gedecoreerd.

    A copper lantern decorated with multiple profile heads.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268

    10 synthetische bowlingpins van Twister (Made in Germany, USBC certified) en een kleine bowlingbal (Columbia).

    10 synthetic bowling pins by Twister (Made in Germany, USBC certified) and a small bowling ball (Columbia).
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 180 / 260

Other lots in this auction

  • #65

    Een zilveren mosterdpotje met een verguld zilveren lepeltje. Het potje en de lepel dragen een monogram en zijn gemerkt 800M. Met een netto gewicht van 125 gram. Het glazen binnenpotje mist een chip aan de rand.

    A silver mustard pot with a gilded silver spoon. The pot and spoon bear a monogram and are marked; 800M. With a net weight of 125 grams. The glass inner pot has a chip on the edge.
    No longer available
    Dim. Hoogte 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #483
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Een paar Italiaanse design hanglampen, model Costanza. In werkende staat. Met rode kap.

    A pair of Italian design pendant lamps, model Costanza. In working condition. With red shade.
    No longer available
    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #201

    Een houten gesculpteerde putto. Neobarok, laat 19e eeuw.

    A wooden carved putto. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #172

    “Maritiem zicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, rechts onder gesigneerd.

    "Maritime view", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower right.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #55

    Een kristallen karaf met zilveren schenkdeel, Austro-Hongaars gemerkt. Circa 1900.

    A crystal decanter with silver spout, Austro-Hungarian marked. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. h 25 cm 800‰
    Estimate: € 50 / 75
  • #333

    Een lot van twee gemberpotten, blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van lotusbloemen en het symbool voor een lang leven op de deksels. Van de kleinste gemberpot mist het deksel enkele chips.

    A lot of two ginger jars, blue and white glazed Chinese pottery. Decorated with lotus flowers and the symbol for longevity on the lids. The smaller ginger jar is missing some chips on the lid.
    No longer available
    Dim. Hoogte 20 & 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562

    Een ronde Chinese houten salontafel met een landschap en vogel gedecoreerd.

    A round Chinese wooden coffee table decorated with a landscape and bird.
    No longer available
    Dim. h 44 x Ø 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #528
    Val Saint-Lambert.

    Een vaas van groen en kleurloos kristal, Val Saint Lambert. Niet gemerkt.

    A vase made of green and colorless crystal, Val Saint Lambert. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 23,
    Estimate: € 60 / 80
  • #402
    Victor Simonin
    Period: 1877 - 1946

    ‘Stilleven met aardewerk’. Olieverf op doek. Getekend V. Simonin.

    'Still life with pottery', oil on canvas. Signed; V. Simonin.
    No longer available
    Dim. 45-55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #178

    Liggende haas’, een gepatinneerd bronzen beeld. Niet getekend.

    ‘Lying hare’, a patinated bronze sculpture. Not signed.
    No longer available
    Dim. H 35, L 60 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #496

    Een 18e eeuwse eikenhouten koffer, recent gerestaureerd.

    An 18th-century oak chest, recently restored.
    No longer available
    Dim. 77 x 120 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #557

    Een oude rood koperen samovar met messing kraan.

    An old red copper samovar with brass tap.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

Veiling volledig - 650 loten verwacht. Tentoonstelling op 26 & 27 September van 10.00 tot 17.00.

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More