Similar lots by type
-
#160
Een blauw-wit Chinees porsleinen schaal met landschap in het decor.
-
#162
Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
-
#179
Een lot van 7 beeldjes, bestaande uit bronzen Boeddha, hout gesculpteerd koppeltje en 4 vergulde reis Boeddha’s.
-
#194
Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
-
#185
Een lot van 3 Iraanse tegeltjes met floraal en figuratief decor. Vroeg 20e eeuw.
-
#181Boch Luxembourg
Een aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabac de St. Omer’ en onderaan gestempeld ‘Boch Luxembourg.
-
#139
Een lot van Satsuma aardewerk bestaande uit een dekselvaasje en een set vaasjes waarvan één met herstelling.
-
#189
Een houtgesculpteerde buste. Afrikaans werk.
-
#143
Een vintage Murano glaspasta schaal in groen en amber.
-
#188
Een beeld in terracotta voorstellend Jezus Christus. Een deel van het voetstuk ontbreekt en schade achteraan de schouder. Gesigneerd op het overblijvende deel van het voetstuk.
-
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig).
-
#203
Een antieke gramofoon. Te restaureren of voor onderdelen.
-
#150
Een uit resin gesculpteerd vintage beeldje van een kleine adelaar.
-
#151
Een vintage beeldje van een giraf in messing. Restant merklabel aan de buik.
-
#140
Een luchter in koper en kristal met vijf lichtpunten.
-
#145
Een Boheems kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa.
-
#152
Een blauw-wit Chinees porseleinen vaas met platte zijkanten en landschap in het decor.
-
#184
Een bronzen beeldje van een ontluikende liefde tussen en jonkheer en een jonkvrouw.
-
#153Giuseppe Armani Capodimonte
Een vintage kunststoffen beeldje van 2 duiven op bloementak. Gemerkt.
-
#159Imari
Een Japans porseleinen Ko-Imari bord. Onderaan gemerkt.
-
#136
Een polychroom houten gesculpteerd kisteje met figuratief decor. Begin 20e eeuw.
-
#191
“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
-
#155
Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
-
#173
Een lot van 3 Blanc de Chine beeldjes. Enkele schilfers en vingertjes manco.
Other lots in this auction
-
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
-
#117Masons
Een Engels porseleinen dekselvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#25
Een bloemvormig gesculpteerd zilveren broche.
-
#122
Een lot van twee hoeden, een bolhoed van het merk Bolton en een tits van Charlwood Hats.
-
#42
Een boek over goud door Johann Willsberger.
A book about gold by Johann Willsberger. -
#18Herend
Een kleine pot van porselein met een veelkleurig decor van vogels in struiken. Onderaan gemerkt.
-
#63Erwin Pompernigg
Een houtgesculpteerde buste van een man op een stenen voet, draagt onderaan een label ‘Pompernigg Erwin’.
-
#108
Een zamakken klok, gedragen door een Geisha met paraplu. Toegevoegd een messing kandelaar.
-
#14
Een groep in porselein voorstellend twee engeltjes, gemerkt Ludwigsburg.
-
#73Satsuma
Een Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
A Chinese Satsuma vase with figures in the scene. Marked "Made in China" at the bottom. -
#50
Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
-
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief.