“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
#151Marvel Comics
#106Jozef Gallant
“10 klokjes”. Een zaadschilderij op paneel. Onderaan monogram JG. Verso getiteld, gesigneerd en gedateerd 1974.
#217
Een lot van drie modelvoertuigen in originele verpakking, bestaande uit een Chevrolet Impala uit "Live and Let Die", een Tuk Tuk uit "Octopussy" en een politiewagen uit Blake & Mortimer. Gemaakt van metaal en kunststof. 20ste eeuw.
#37
Een grote dekselvaas in opalineglas met een blauw floraal decor.
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
A vintage wooden and brass chandelier with 8 light points. Shades missing. -
#89
A set of 2 hand-painted Chinese porcelain plates depicting a resting lady. -
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
#72
Een lot van drie porseleinen wijwatervaatjes met religieuze afbeeldingen van engelen en heiligen. Hoogstwaarschijnlijk uit midden 20e eeuw.
#71
#161
Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents. -
#156
“Ommeganck van Lier”. Een ets op papier. Afbeelding van de Lierse Ommeganck met de reuzenfamilie en praalwagens op de Grote Markt. Onderaan de tekst: "AensChoUWt Den oMMeganCk Van LIer / VerbeLDt op sYnen VoLLen sWIer"
"Procession of Lier". An etching on paper. Image of the Lierse Procession with the giant family and floats on the Grote Markt. Text at the bottom: "Gazes at the Procession of Lier / Portrayed in all its splendor"