Een set van twee theekopjes met schoteltjes. Van blauw-wit en meerkleurig Chinees porselein. Het meerkleurig setje heeft een haarlijn.

A set of two teacups with saucers. Made of blue and white and multicolored Chinese porcelain. The multicolored set has a hairline crack.
Dim. Hoogte 4, Ø 12 cm
SKU: 2810250573.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #573
Estimate: € 60 / 80

  • #549

    Een set van 2 Chinese blauw-witte porseleinen vazen met kinderen in het decor.

    A set of 2 Chinese blue and white porcelain vases with children in the decoration.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #538

    Een groot sierbord van Imari porselein, op staander.

    A large decorative plate of Imari porcelain, on stand.
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #373

    Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode.

    A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang Dynasty.
    Dim. H 37, L 39 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #517

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #411

    Een 19e eeuwse Chinees porseleinen Canton dekselvaas, famille rose.

    A 19th-century Chinese porcelain Canton lidded vase, famille rose.
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #383

    Een inktpotje van diepblauw geglazuurd Chinees porselein. Gemerkt.

    An ink pot of deep blue glazed Chinese porcelain. Marked.
    Dim. Hoogte 5,5, Ø 6 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #197
    Adams England

    Een 95-delig porseleinen servies, Adams England, met illustraties van Dickens, bestaande uit: 1 koffiepot, 1 theepot, 13 kleine koppen, 14 schoteltjes, 15 grote koppen, 12 schoteltjes, 14 schalen, 12 dessertbordjes, 6 eierdopjes, 3 melkkannetjes, 2 suikerpotjes, 1 grote kom en 1 potje waarvan het deksel manco.

    A 95-piece porcelain dinner set, Adams England, featuring illustrations of Dickens, including: 1 coffee pot, 1 teapot, 13 small cups, 14 saucers, 15 large cups, 12 saucers, 14 bowls, 12 dessert plates, 6 egg cups, 3 milk jugs, 2 sugar bowls, 1 large bowl, and 1 missing lid jar.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #533

    Een paar balustervazen van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose, niet gemerkt.

    A pair of baluster vases in polychrome Chinese porcelain. Famille rose, unmarked.
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #427

    Een Saksisch porseleinen coupe gedragen door twee jonge edellieden, gemerkt met een R.

    A Saxon porcelain bowl carried by two young noblemen, marked with an R.
    Dim. 22 x 49 x 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #306

    Een gesigneerde Italiaanse porseleinen zuil met marmereffect, schilfer.

    A signed Italian porcelain column with marble effect, flaking.
    Dim. 79 x 26 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #535

    A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #552

    ‘Lotusbloemen en ganzen’, 19e eeuws Chinees borduurwerk.

    'Lotus Flowers and Geese', 19th Century Chinese embroidery.
    Dim. 31/23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #195

    Een antieke Tibetaanse voorstelling van 3 Boeddha’s op een gepolychromeerd houten paneeltje.

    An antique Tibetan depiction of 3 Buddhas on a polychromed wooden panel.
    Dim. 9.5 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #377

    Een lot van 7 borden in Imari porselein, bestaande uit een set van 3 en een set van 4 waarvan 2 met haarlijn/gechipt.

    A lot of 7 Imari porcelain plates, comprising a set of 3 and a set of 4, 2 of which have hairline/chips.
    Dim. Ø 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #368

    “Kameel met zadeltas”. Een gepolychromeerd terracotta beeld naar voorbeeld uit de Tang-dynastie.

    "Camel with saddlebags." A polychromed terracotta sculpture inspired by examples from the Tang Dynasty.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #316

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #326

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #431

    Een mandvormige jardinière van meerkleurig porselein met een decor van drie klimmende kinderen en druiventrossen in hoogreliëf. Vermoedelijk Amphora, gemerkt Austria.

    A basket-shaped jardiniere of multicolored porcelain with a decoration of three climbing children and grape clusters in high relief. Presumably Amphora, marked Austria.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #523

    Avalokiteśvara Bodhisattva, Boeddha met 10 gezichten en duizend armen. Een gepatinneerd bronzen beeldje.

    Avalokitesvara Bodhisattva, Buddha with 10 faces and a thousand arms. A patinated bronze statue.
    Dim. Hoogte 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #443

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #346

    Een ronde Chinese houten salontafel met een landschap en vogel gedecoreerd.

    A round Chinese wooden coffee table decorated with a landscape and bird.
    Dim. h 44 x Ø 88 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #436

    Een grenenhouten design bank, Elsa Stackelberg voor Fri Form, Sweden.

    A pine wood design sofa, Elsa Stackelberg for Fri Form, Sweden.
    Dim. 40 x 135 x 48 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #212

    ‘Landschap met rotspartij’, olieverf op paneel. Een 19e eeuw werkje, getekend; Verlat.

    ‘Landscape with rock formation’, oil on panel. A 19th-century piece, signed; Verlat.
    Dim. 30/41 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #560

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,40 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18k white and yellow gold ring set with a central sapphire of approximately 0.40 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 4,39 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #182
    Francois Pycke

    ‘L’entree du souk des selliers a Tunis’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The entrance of the saddlers' souk in Tunis', oil on panel. Signed; F. Pycke.
    Dim. 24/33 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #536

    Een butlertray in massief hout met opvouwbare voet.

    A butler tray in solid wood with foldable stand.
    Dim. H 83, B 74, D 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #555
    Wiskemann

    Een verzilverd metalen dienblad, drakenkoppen aan de handvatten, gemerkt Wiskemann.

    A silver-plated metal tray, dragon head handles, marked Wiskemann.
    Dim. 5 x 59 x 35,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #500

    Een 18 kt platina en geelgouden ring bezet met een centrale Columbiaanse smaragd gewicht van +- 2 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    An 18 kt platinum and yellow gold ring set with a central Colombian emerald weighing approximately 2 ct. and with diamonds totaling approximately 0.60 ct.
    Dim. 6,79 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #283
    Zeiss Ikon

    Een Zeiss Ikon Klio balgcamera met lederen etui.

    A Zeiss Ikon Klio bellows camera with leather case.
    Dim. 9 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #441

    “Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.

    “Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #341

    Eenvoudige buks met percussieslot. Te reviseren.

    Simple rifle with percussion lock. Needs to be revised.
    Dim. L. 97.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #221

    “Don Quichote de la Mancha op Rocinante”. Polychroom porseleinen beeld. Onderaan gemerkt S. Marchi, Italy. Puntje van de speer ontbreekt.

    "Don Quixote de la Mancha on Rocinante." Polychrome porcelain sculpture. Marked at the bottom S. Marchi, Italy. Tip of the spear is missing.
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #72
    Thomas

    “Drie schippers op een sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Three sailors on a sloop". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 00 cm72 x 1
    Estimate: € 100 / 150

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00