#75‘Een spinnende vrouw aan de haard’, een glas in lood raam.
'A woman spinning by the fireside', a stained glass window.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#60Een tafellamp met twee personages en glazen roosvormige blakers, naar Moreau. Kunststof.
A table lamp with two figures and glass rose-shaped sconces, after Moreau. Plastic.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153‘Victor Prouvé’, een ingekaderde prent naar het werk van Paul Colin.
#23Een lot luxe parfumstalen allerlei, waaronder: Armani, Joop, Versace. e.a.
A lot of luxury perfume samples, including: Armani, Joop, Versace, among others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#321Declercq Fuisseaux BaudourEen koffie en theeservies van meerkleurig porselein. Met een decor van bloemen en insecten. Gemerkt DFB.
#144Een polychrome Chinees porseleinen vaas met vogeldecor.
A polychrome Chinese porcelain vase with bird decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65Een antieke koperen beddenpan met een tweekoppige adelaar gedecoreerd.
#114Een lot van 10 beeldjes uit porselein en biscuit, diverse merken.
#64Een farde met een assortiment buitenlands papiergeld.
#236Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.
#138Guido Mariman‘Levensparel’, een monochrome litho. Getekend Guido Mariman, nr. 6 uit een oplage van 20.
'Life pearl', a monochrome lithograph. Signed by Guido Mariman, number 6 out of an edition of 20.No longer availableOnline onlyDim. 26/26 cmEstimate: € 20 / 30