#39Een meerkleurig glazen vaasje.
A multicolored glass vase.No longer availableOnline onlyDim. 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#163Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
#71Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
A vintage Bohemian crystal vase with cut geometric design.No longer availableOnline onlyDim. 18 x Ø 17 cmEstimate: € 20 / 40 -
#229“La Danse”. Een bruin gepatineerd zamak beeldje.
"The Dance". A brown patinated zamak statue.No longer availableOnline onlyDim. 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#75Een Imari bord met gelobde rand.
#264Hertel-JacobEen lot porseleinen servies, 23-stuks, borden, kommen en schaaltjes. Onderaan gemerkt “Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria”.
#220Een uitgewerkte koperen kandelaar met religieuze kaars.
#278“Vin de Pays”. Een vintage aardewerken schenkkan met druiven in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 20 cmEstimate: € 15 / 30 -
#186Bell & HowellEen vintage 8 mm camera, model 134, gemerkt Bell & Howell. In lederen tas met extra lens.
#78Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
A Chinese flowerpot on a stand with floral decoration. The stand bears a mark reading 'Made in China'.No longer availableOnline onlyDim. h 25 x Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
#6Een rechthoekige juwelendoos van verzilverd metaal met groene fluwelen binnenbekleding.
A rectangular jewelry box of silver-plated metal with green velvet interior lining.No longer availableOnline onlyDim. 4,5 x 12 x 9,5 cmEstimate: € 30 / 40