#375Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.
#527P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#363MarpaEen houten banjoline, gemerkt Marpa. Verso ingelegde houttekening met romantisch tafereel.
#530Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een saffier van +- 1,50 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.30 ct. in total, and a sapphire of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 7,48 gEstimate: € 800 / 1000 -
#679Een groot lot diverse bierglazen.
A large lot of various beer glasses.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#11Een bronsgepatineerd geel koperen beeld van 2 katten.
#380Een 18 karaats wit en geelgouden ring met de letter M.
#302Constant De KeyserPeriod: 1829 - 1890“Zeilboten op open water”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd C De Keyser.
#176Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.
#376Een Franse dagobertstoel met naïeve decoratie met leeuwenkoppen.
#365Een wit porseleinen lamp met zwanenhandgreep.
A white porcelain lamp with swan handle.No longer availableDim. 43cmEstimate: € 40 / 60