Other lots in this auction
-
#198Een 18e eeuws Italiaans officiers vuursteen pistool met koperen versieringen.
An 18th-century Italian officer's flintlock pistol with copper decorations.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#701Oscar DemoulinEen vaas in Vlaams geglazuurd aardewerk met de voorstelling van een pauw, onderaan gesigneerd Oscar Demoulin en gedateerd 1963.
A vase in Flemish glazed earthenware depicting a peacock, signed Oscar Demoulin and dated 1963 at the bottom.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#318Cristallerie LorraineEen vintage kristalglazen schaal in organische vorm. Onderaan gemerkt.
A vintage crystal glass bowl in organic shape. Marked at the bottom.No longer availableDim. 19 x 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#461Een lot van 12 vintage porseleinen sierborden in doos, made in USA. Diverse merken; Pemberton & Oakes, W.S. George & Hibel.
A lot of 12 vintage porcelain decorative plates in box, made in the USA. Various brands; Pemberton & Oakes, W.S. George & Hibel.No longer availableDim. Ø 19,5 - 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#385Efka Toys Belgium“Embuscades!”. Een vintage bordspel. Compleet, FR editie met NL instructie. 1973.
"Embuscades!" A vintage board game. Complete, FR edition with NL instructions. 1973.No longer availableDim. 63 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#501Pauline Ellison Royal Copenhagen“The Hans Christian Andersen Plates”. Een complete serie van 12 porseleinen sierborden met thema de sprookjes van Grimm. Ontwerp door Pauline Ellison, 1975. Nieuw in doos.
"The Hans Christian Andersen Plates." A complete set of 12 porcelain decorative plates featuring themes from the Grimm fairy tales. Designed by Pauline Ellison, 1975. New in box.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#743Een groot lot postzegelalbums, diverse landen.
A large lot of stamp albums, various countries.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#434Een vintage spiegel met steen motief.
A vintage mirror with stone motif.No longer availableDim. 57 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#325DelftEen porseleinen meerkleurig Delft vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored porcelain Delft vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 62 x Ø28cmEstimate: € 60 / 90 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#563Een groot staand verguld houten Boeddha beeld.
A large standing gilded wooden Buddha statue.No longer availableDim. 167 cmEstimate: € 200 / 300 -
#682Val Saint LambertEen karaf in kristal, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd, minieme schilferschade onderaan. Toegevoegd 5 groene borrelglaasjes.
A crystal decanter by Val Saint Lambert, green stained in the mass, minimal flake damage at the bottom. Includes 5 green shot glasses.No longer availableDim. h 32.5 cmEstimate: € 50 / 80

