Other lots in this auction
-
#276Cees BraakmanEen vintage commode met 1 schuifdeur en 3 laden op zwart geverfd onderstel. Vermoedelijk Cees Braakman voor PasToe.
A vintage chest of drawers with 1 sliding door and 3 drawers on a black painted base. Presumably designed by Cees Braakman for PasToe.No longer availableDim. 76 x 120 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#15Een serveerbestek van verzilverd metaal. Gemerkt Silea C.
A silver-plated metal serving set. Marked Silea C.No longer availableDim. L: 26 cmEstimate: € 40 / 80 -
#71Een paar wandlampen van gelakt metaal.
A pair of painted metal wall lights.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 200 / 220 -
#144Een paar glas-in-loodramen voor een dubbele deur telkens uit 8 panelen. Periode interbellum. Met floraal decor. Meerdere beschadigingen aan de tweede set.
A pair of stained glass windows for a double door, each consisting of 8 panels. Interbellum period. Featuring floral decorations. Multiple damages to the second set.No longer availableDim. (38 x 28) x 8 cm x 2Estimate: € 120 / 160 -
#43Twee rechthoekige plaatijzeren dienbladen, verschillende maten. Grijsgelakt. Opstaande en opengewerkte randen en vier pootjes.
Two rectangular tin serving trays, various sizes. Grey lacquered. Upstanding and openwork edges with four legs.No longer availableDim. 10 x 49 + 10 x 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#123Herman SelleslagsPeriod: °1938“Vader en zoon Schoenaerts”, een zwart- en witfoto. Gesigneerd op de passe-partout en achteraan op de foto gestempeld door Herman Selleslags.Toegevoegd een foto van Herman De Coninck met opschrift ‘Het gaat niet over hebben, hooguit over krijgen.’ Fotograaf niet gekend.
"Father and son Schoenaerts", a black and white photo. Signed on the mat and stamped on the back of the photo by Herman Selleslags. Added is a photo of Herman De Coninck with the inscription 'It's not about having, at most about receiving.' Photographer unknown.No longer availableDim. 44 x 29 cmEstimate: € 250 / 350 -
#623Een lot van 2 vrouwelijke etalagepoppen op voet.
A lot of 2 female mannequins on stands.No longer availableDim. h 168 cmEstimate: € 60 / 80 -
#222Een 19e eeuws spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het snijwerk.
A 19th century mirror with a gilded frame and various ornaments in the carving.No longer availableDim. 215 x 90 cmEstimate: € 400 / 500 -
#446Een handgeknoopt tapijt, made in Iran.
A hand-knotted carpet, made in Iran.No longer availableDim. 210 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253Een set van 2 gietijzeren beelden; een geklede rat en konijn met een roestige patina.
A pair of 2 cast iron sculptures; a clothed rat and rabbit with a rusty patina.No longer availableDim. 45,5 & 42,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#75AstoriaEen antieke accordeon, van het merk Astoria met toetsen in parelmoer, in zijn originele koffertje.
An antique accordion, branded Astoria with mother-of-pearl keys, in its original case.No longer availableDim. 20 x 36 x 38 cmEstimate: € 80 / 120

