#65
Un lot de sept groupes différents de porcelaine multicolore et dorée. Ombrelle endommagée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 10 - 20 cm -
#74
Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 3 - 22 cm -
#60
Een infanteriesoldaat uit 1830 van meerkleurig porselein.
Un soldat d'infanterie de 1830 en porcelaine multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 22 cm -
#64Royal Doulton, England
“Dames”. Twee grote en twee kleinere meerkleurige beeldjes. Bijgevoegd een beeldje “Cruella De Vil”. Allen gemerkt onderaan.
Ladies . Deux grandes et deux plus petites figurines multicolores. Attaché une figurine Cruella De Vil . Tous marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. h: 9 - 20 cm -
#55
Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 34 cm (zonder kap)Estimate: € 30/40 -
#63Royal Doulton, England
“Daffy Down Dilly”; “Lady Charmian”; “Lady Emily Rose” & “Biddy Penny Farthing”. Vier meerkleurige beeldjes van dames in jurken, waarbij één ballonnenverkoopster. Allen gemerkt onderaan.
Daffy Down Dilly ; Lady Charmian ; Lady Emily Rose & Biddy Penny Farthing . Quatre figurines multicolores de dames en robes, un vendeur de ballons. Toutes marquées en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 200.00 €Dim. h: 20 - 22 cm -
#103
“Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.
Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 0.50 €Dim. h: 21 cm -
#61
Un lot de quatre figurines en porcelaine chinoise. Quelques défauts. Un chapeau endommagé.No longer availableOnline onlyActive bid: 0.10 €Dim. h: 10 - 22 cm -
#114Gerold Porzellan
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 18 cm -
#51
Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 € -
#68AP, Meissen
Een sierbord met een meerkleurig Japans decor van een draak. Onderaan gemerkt. Met staandertje.
Une assiette décorative avec une décoration japonaise multicolore représentant un dragon. Marquée en bas. Avec support.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. Ø: 24,5 cm -
#94
Drie meerkleurig porseleinen pierrots.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 14; 20 & 29 cm -
#41
Een Chinees porseleinen dekselvaasje met meerkleurig decor. Randschilfer.
Un vase à couvercle en porcelaine chinoise à décor multicolore. Un éclat.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 20 cm -
#95
Een goudkleurig porseleinen olifantje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 22,5 cm -
#46
Een recente pop met porseleinen hoofd en handjes.
Poupée récente à tête et mains en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Estimate: € 30/40 -
#108
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. Ø: 40 cm
#113
Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/50 -
#76
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 25 & 26 cm -
#106
Een grote Chinese waaier.
Un grand éventail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. l: 76 cm -
#96Canon
Zoom lens fd 70-150mm 1/45. In etui.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 20 cm -
#5
Een oude houten speculaasplank.
Une vieille planche de pain d'épice en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 50 x 20 cm -
#90Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Sint-Onolfsdijk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 42/50 buiten de plaat.
Sint-Onolfsdijk . Une eau-forte. Signée et numérotée 42/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 21 x 26 cm -
#4
Een siercoupe van oranje glas op een zamakken voet in de vorm van bladeren en bloemen. Coupe gebarsten. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 27 cm; h: 25 cm -
#97
Een kleine messingen wierrookbrander.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 19 cm -
#109
Een majolica fruitschaal met een meerkleurig decor van de zon en citroenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.50 €Dim. Ø: 40 cm -
#80
Een mechanisch geknoopt wollen karpet.
Un tapis de laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#70
Trois vases en cristal incolore différents, dont un marqué Val St. Lambert. Petits éclats sur le bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15, 20 & 31 cm -
#78Val St. Lambert
Een vaas in oud-roze gegoten glas. Kleine onopvallende schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 22 cm