Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van zes eikenhouten stoelen met gevlochten zit.

Een set van zes eikenhouten stoelen met gevlochten zit.

A set of six oak chairs with woven seats.
Dim. H 94, B 47, D 38 cm
SKU: 2511250496.
Categories: Hout, Meubel.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #496
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #205

    Een antieke wandelstok van geëboniseerd hout met een zilveren handvat. Gemerkt 800.

    An antique ebony walking stick with a silver handle. Marked 800.
    No longer available
    Dim. Lengte 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #109

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer.

    A 19th-century solid oak chest.
    No longer available
    Dim. 66 x 126 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #149
    De Coene

    Een art-deco bibliotheekkast, model Voltaire, gefabriceerd door De Coene in Kortrijk. 4 deuren.

    An art-deco library cabinet, model Voltaire, manufactured by De Coene in Kortrijk. 4 doors.
    No longer available
    Dim. 160 x 210 x 43 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #139

    Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.

    A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.
    No longer available
    Dim. 202 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #156

    Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.

    A cherry wood display cabinet with 4 doors.
    No longer available
    Dim. 213 x 123 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #153

    Een 18e eeuwse houten Madonna met kind, resten van polychromie.

    An 18th-century wooden Madonna with child, traces of polychromy.
    No longer available
    Dim. h 82 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #526
    Castelli

    Een vintage Castelli wachtbank voor 4 personen.

    A vintage Castelli waiting bench for 4 people.
    No longer available
    Dim. 76 x 205 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #119

    Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.

    A marquetry round table in Victorian style on a central pedestal.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #506

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    No longer available
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #436

    Een antieke massief houten bank met 3 tegels in de rugleuning.

    An antique solid wood bench with 3 tiles in the backrest.
    No longer available
    Dim. 99 x 138 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #175

    Een donkere massief eikenhouten kloostertafel.

    A dark solid oak monastery table.
    No longer available
    Dim. H 77,B 210, D 81 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #376

    Een grote massief eikenhouten kloostertafel.

    A large solid oak monastery table.
    No longer available
    Dim. 80 x 245 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #481

    Een houten schaalmodel zeilboot, ‘Shamrock’, op staander.

    A wooden scale model sailboat, 'Shamrock', on stand.
    No longer available
    Dim. h 127 x l 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #491

    Een Chinese vogelkooi van bamboe en messing. Met porseleinen voeder en drinkbakjes.

    A Chinese birdcage of bamboo and brass. With porcelain food and water bowls.
    No longer available
    Dim. Hoogte 59, Ø 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #129

    Een grote eikenhouten koffer met een gegalbeerd deksel en smeedijzeren beslag. XIXe eeuw.

    A large oak chest with a domed lid and wrought iron fittings. 19th century.
    No longer available
    Dim. H 70, B 125, D 60 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #456

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    No longer available
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #590
    Mobitec

    Een set van vier eetkamerstoelen op wieltjes, met armleuningen. Met ecrukleurige skai bekleding.

    A set of four dining chairs on wheels, with armrests. Upholstered in ecru-colored faux leather.
    No longer available
    Dim. H 81, B 58, D 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #166

    Een salontafel uit fruithout, 4 uitschuifbare bladen met marmeren inlegblad.

    A fruit wood coffee table with 4 extendable trays and marble inlay.
    No longer available
    Dim. 46 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186

    Een legkast met twee vitrinedeuren en onderaan één lade. Wortelfineer.

    A cupboard with two glass doors and one drawer at the bottom. Root veneer.
    No longer available
    Dim. H 21, B 122, D 44 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #600
    ENEA

    Tweepersoons wachtbank. Gemerkt; ENEA.

    2-person waiting bench. Marked; ENEA.
    No longer available
    Dim. H85, B 113, D 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #385

    Een gesculpteerd houten armstoel met gobelin bekleding.

    A carved wooden armchair with tapestry upholstery.
    No longer available
    Dim. 114 x 67 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #176
    Skovby

    Een design tafel, Skovby, model SM101-K, verlengbaar.

    A design table, Skovby, model SM101-K, extendable.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #183

    Een schrijftafel op wieltjes met groen lederen blad en twee laden. Met beukenhouten armstoel.

    A writing desk on wheels with green leather top and two drawers. Includes a beechwood armchair.
    No longer available
    Dim. H 74, B 99, 76 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #115
    Skovby

    Een ronde design tafel, Skovby, model SM32-K, verlengbaar.

    A round design table, Skovby, model SM32-K, extendable.
    No longer available
    Dim. h 74 x Ø 120 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #138

    Een zilveren terrine, tweede gehalte, kom gemerkt A835, AC, 980 gram. Deksel niet gemerkt, 420 gram.

    A silver tureen, second grade, bowl marked A835, AC, weighing 980 grams. Lid unmarked, weighing 420 grams.
    No longer available
    Dim. 13 x 29 x 24 cm
    Estimate: € 700 / 900
  • #582

    ‘De watermolen van Grobbendonck’, olieverf op doek. Getekend Broers.

    'The watermill of Grobbendonck', oil on canvas. Signed Broers.
    No longer available
    Dim. 40/54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #169

    Een gevarieerde kunstmap bestaande uit: een pasteltekening van Georges Slootmakers, 2 aquarellen van Rovert Lizen, een aquarel van Mon Baeyers, 6 stuks grafiek van F Vanderper, een litho van Denise Verstappen, een litho van Freddy Van Dyck, een litho van G. Sebine, een linosnede van Alphonse Mora en een maritiem aquarel gemonogrammeerd.

    A varied art folder consisting of: a pastel drawing by Georges Slootmakers, 2 watercolors by Rovert Lizen, a watercolor by Mon Baeyers, 6 pieces of graphics by F Vanderper, a lithograph by Denise Verstappen, a lithograph by Freddy Van Dyck, a lithograph by G. Sebine, a linocut by Alphonse Mora, and a monogrammed maritime watercolor.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #42

    “Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op paneel, gemonogrammeerd J.B.

    "Church interior," a painting, oil on panel, monogrammed J.B.
    No longer available
    Dim. 25 x 17.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #325

    Een paar kristallen kandelaars in art deco stijl. Niet gemerkt.

    A pair of crystal candlesticks in art deco style. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #161
    Éditions studio

    ‘Balloon Rabbit’ Zilveren kunststoffen beeld. Genummerd 186/500 met certificaat. Naar een origineel werk van Jeff Koons. In originele doos.

    'Silver Balloon Rabbit' Silver plastic sculpture. Numbered 186/500 with certificate. Based on an original work by Jeff Koons. In original box.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #453

    Een vintage luchter van koper en kristal. Aan de onderste ring is 1 pegel manco en aan de kroon zitten twee elementen los.

    A vintage chandelier of copper and crystal. One pendant missing on the lower ring and two elements detached from the crown.
    No longer available
    Dim. Hoogte 70, Ø 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #200

    Een halssnoer met Zuidzeeparels en bijpassende oorbellen met 18 kt witgouden slot. Met certificaat.

    A necklace with South Sea pearls and matching earrings with 18 kt white gold clasp. With certificate.
    No longer available
    Dim. slot: 6 g. parels 1,5 en 1,8 cm
    Estimate: € 2500 / 3000
  • #273

    9 Bierpullen met deksel, van Westerwald aardewerk. Toegevoegd een kruidenpotje met opschrift; laurier en een mosterdpotje.

    9 Beer steins with lids, made of Westerwald earthenware. Also included is a spice jar with inscription; laurel, and a mustard pot.
    No longer available
    Dim. Hoogte 9-26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    Een lot van 6 postzegelalbums, met een grote variatie zegels, waarvan een goed aantal 19e eeuwse. Bestaande uit: Luxemburg (1882 - 1977), Zwitserland (1862 - 1999), Griekenland (1872-), en een kleine hoeveelheid oost europa en Turkije. En één stempel van Noord Ingermanland. Portugal (1876 - 1977). Spanje (1850 - 2001), Italië (1863 - 1977), Vaticaanstad (1945 - 1974). Nederland (1864 - ), Malta, Cyprus. Franse domeinen (1886 -) etc.

    A lot of 6 stamp albums, with a wide variety of stamps, including a good number from the 19th century. Consisting of: Luxembourg (1882 - 1977), Switzerland (1862 - 1999), Greece (1872-), and a small quantity from Eastern Europe and Turkey. Plus one stamp from North Ingria. Portugal (1876 - 1977), Spain (1850 - 2001), Italy (1863 - 1977), Vatican City (1945 - 1974), the Netherlands (1864 - ), Malta, Cyprus, French territories (1886 -), etc.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #145

    Een lot van 10 Belgische postzegelalbums, waaronder 8 albums voornamelijk 20ste eeuwse. En 2 met een goede hoeveelheid 19e en vroeg 20ste eeuwse postzegels.

    A lot of 10 Belgian stamp albums, including 8 albums mainly from the 20th century, and 2 with a good quantity of 19th and early 20th century stamps.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #373
    Paul Sersté

    ‘De wandelaarster’, een terra cotta beeld getekend Sersté.

    'The female walker', a terracotta sculpture signed by Sersté.
    No longer available
    Dim. Hoogte 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 november 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: vr. 21/11 & zat. 22/11 van 10.00u tot 17.00u

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 November 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More