Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van zes porseleinen ‘kruidenpotten’ met als opschrift; Opium, Cyanic, Novocaine, Digitalis, Arsenicum en Morfine.
Een set van zes porseleinen ‘kruidenpotten’ met als opschrift; Opium, Cyanic, Novocaine, Digitalis, Arsenicum en Morfine.

Een set van zes porseleinen ‘kruidenpotten’ met als opschrift; Opium, Cyanic, Novocaine, Digitalis, Arsenicum en Morfine.

A set of six porcelain 'spice jars' inscribed with; Opium, Cyanic, Novocaine, Digitalis, Arsenicum, and Morphine.
Dim. Hoogte 18 cm
SKU: 3009250308.
Categories: Porselein, varia.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #308
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #554

    Een koperen wandfontein met kraantje en reservoir, op eikenhouten plaat.

    A copper wall fountain with tap and reservoir, on oak board.
    No longer available
    Dim. Hoogte 91 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #614

    Een meerkleurig keramische olifant/piëdestal, Chinese origine.

    A multicolored ceramic elephant/pied-de-stalles, of Chinese origin.
    No longer available
    Dim. h 39 x l 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #606

    Een messing paraplustandaard met elementen verwijzend naar de jacht.

    A brass umbrella stand with elements referring to the hunt.
    No longer available
    Dim. hoogte 55cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #275

    Een lijst met portretten in relief. Naar de oudheid.

    A frame with raised portrait heads. Inspired by antiquity.
    No longer available
    Dim. 33/30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #195

    Een set van twee schelpen gemonteerd op gedraaide houten voetjes.

    A set of two shells mounted on turned wooden feet.
    No longer available
    Dim. Hoogte 21 & 30 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #238

    Een lot van vijf verzilverde koffie-, thee-en chocoladekannen.

    A lot of five silver-plated coffee, tea, and chocolate pots.
    No longer available
    Dim. Hoogte 13-26 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #431

    Een diepe schotel van Chinees aardewerk. Met een fabeldier in het decor, famille verte.

    A deep dish of Chinese earthenware. Featuring a mythical creature in the decor, famille Verte.
    No longer available
    Dim. Hoogte 5, Ø 29 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #491
    Limoges Baynaud & Co.

    Een 12 delig Limoges dessertservies, porselein met goudkleurige accenten. Gemerkt; Raynaud & Co., Dupont-Fourdrigniers, Anvers.

    A 12-piece Limoges dessert service, porcelain with gold-colored accents. Marked; Raynaud & Co., Dupont-Fourdrigniers, Antwerp.
    No longer available
    Dim. Ø 14 en 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #640
    Limoges Lagarge

    Een 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.

    A 131-piece Limoges porcelain dinner service, marked; Lafarge. Including 21 large plates, 13 soup bowls, 9 small plates, 10 dessert plates, 24 coffee cups + 28 saucers, 10 tea cups + 12 saucers, 2 sugar bowls, and 2 creamers. Added; 2 soup bowls and 2 dessert plates with damage.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #427

    Een tulpenvaas van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    A tulip vase made of blue and white glazed Chinese porcelain. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 23, Ø 14 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #565

    Een set van twee porseleinen inktpotten in een houten koffertje. Het deksel is ingelegd met de tekst Odeurs. 1 van de inktpotten is meermaals gelijmd.

    A set of two porcelain inkwells in a wooden case. The lid is inlaid with the text; Odeurs. One of the inkwells has been glued several times.
    No longer available
    Dim. H 11, B 21, D 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #481

    Een ‘Blanc de Chine’ Guanyin, staand op een wolk.

    A 'Blanc de Chine' Guanyin, standing on a cloud.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #591
    Paradiso

    Een vintage expressomachine, model; PARADISO. In werkende staat.

    A vintage espresso machine, model: PARADISO. In working condition.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #528
    Val Saint-Lambert.

    Een vaas van groen en kleurloos kristal, Val Saint Lambert. Niet gemerkt.

    A vase made of green and colorless crystal, Val Saint Lambert. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 23,
    Estimate: € 60 / 80
  • #649
    Gien

    Een 74-delig dessertservies met floraal decor, Gien Tilleul, dishwasher-safe. 17 tassen, 16 ondertassen, 10 dessertborden, 11 koekjesbordjes, een melkkan en een suikerpotje.

    A 74-piece dessert service with floral decor, Gien Tilleul, dishwasher-safe. 17 cups, 16 saucers, 10 dessert plates, 11 cake plates, a milk jug, and a sugar bowl.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm (dessertbord)
    Estimate: € 50 / 70
  • #477

    Een diepe schotel van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met een decor van vogels en bloemen. Niet gemerkt.

    A deep dish of blue and white glazed Chinese porcelain. Decorated with birds and flowers. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 16, Ø 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #280

    Een kommetje van meerkleurig 18e eeuws porselein. Met een decor van guirlandes en bloemen. Niet gemerkt.

    A small bowl of multi-colored 18th century porcelain. Decorated with garlands and flowers. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 7, Ø 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #648
    G. Boyer Limoges

    Een dessertservies bestaande uit 6 dessertbordjes, 12 koffiekopjes met schoteltjes en 12 theekopjes met 11 schoteltjes. Van Limoges porselein.

    A dessert service consisting of 6 dessert plates, 12 coffee cups with saucers, and 12 tea cups with 11 saucers. Made of Limoges porcelain.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #507

    Een paar porseleinen dekselpotten, in de stijl van Fornasetti. Onderaan gemerkt met een kroon.

    A pair of porcelain lidded jars, in the style of Fornasetti. Marked with a crown at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25, Ø 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #397

    Een vaas van Chinees blauw-wit celadon porselein met bloemen en een pauw in het decor. Op houten sokkel.

    A vase in Chinese blue and white celadon porcelain with flowers and a peacock in the decoration. On a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #643

    Een set van 7 kristallen glazen van geslepen Boheems kristal, roze in de massa gekleurd enzZes gekleurde borrelglaasjes van geslepen Boheems kristal.

    A set of 7 cut Bohemian crystal glasses, pink in color, and Six colored cut Bohemian crystal shot glasses.
    No longer available
    Dim. Hoogte 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #95
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Een porseleinen beeldje van een dame, gemerkt Volkstedt-Rudolstadt, merkteken van de periode 1915 - 1934.

    A porcelain figurine of a lady, marked Volkstedt-Rudolstadt, dating from the period 1915 - 1934.
    No longer available
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #179

    Een 16e eeuwse notariële voldoening op perkament. Met resten van een bisschoppelijke zegel.

    A 16th-century notarial satisfaction on parchment. With remnants of an episcopal seal.
    No longer available
    Dim. 10/34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #167

    Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.

    A pair of bronze girandoles with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 240 / 280

Other lots in this auction

  • #436
    Jules Leleu

    Een gefineerd houten art-deco tafeltje, Jules Leleu, circa 1940.

    A veneered wooden Art Deco table, Jules Leleu, circa 1940.
    No longer available
    Dim. h 74 x Ø 87 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #94

    ‘De kunstenaar op zijn terras’. Olieverf op paneel. Reproductie naar de 19e eeuw, onleesbaar getekend.

    'The artist on his terrace', oil on panel. Reproduction from the 19th century, signed illegibly.
    No longer available
    Dim. 79/99 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #177
    David Marshall
    Period: 1942 - ....

    Een brutalistisch vintage dienblad van aluminium en messing. Ontwerp; David Marshall.

    A brutalist vintage tray made of aluminum and brass. Designed by David Marshall.
    No longer available
    Dim. 32/58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #381

    Een bronzen Boeddha op een dubbele lotus, Zuid-Oost-Aziatische oorsprong. Handen in Bhumisparsha Mudra.

    A bronze Buddha, of South-East Asian origin.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #494
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘Trekpaarden in de haven’, olieverf op paneel. Getekend; Jordaens.

    'Tow horses in the harbor', oil on panel. Signed; Jordaens.
    No longer available
    Dim. 75/95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274

    ‘Landschap met knotwilg’. Krijttekening. Getekend J. Vuylsteke.

    'Landscape with pollard willow', chalk drawing. Signed; J. Vuylsteke.
    No longer available
    Dim. 48/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #469
    Mady Lemaire

    “La Machine.” Litho op papier. Genummerd 1/10. Gesigneerd buiten de plaat.

    "The Machine." Lithograph on paper. Numbered 1/10. Signed outside of the plate.
    No longer available
    Dim. 36 x 146 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #506

    Een 18e eeuwse massief eikenhouten Franse bruidskast met 2 deuren.

    An 18th-century solid oak French bridal cabinet with 2 doors.
    No longer available
    Dim. 230 x 164 x 68 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #262

    Een lot van vier miniaturen.

    A lot of four miniatures.
    No longer available
    Dim. 9/8 - 15/13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #332
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Landschap met hoeve’. Olieverf op doek. Getekend.

    'Landscape with farmhouse', oil on canvas. Signed; H. J. Pauwels.
    No longer available
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #49
    Eugène Van Mieghem
    Period: 1875-1930

    ‘Vrachtschip aan de kade’. Een monochrome ets door Eugeen Van Mieghem. Gemonogrammeerd binnen de plaat; EVM.

    'Freighter at the quay', a monochrome etching by Eugeen Van Mieghem. Signed within the plate; EVM.
    No longer available
    Dim. 17/13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #205

    Een commode in Louis XV-stijl, marmeren blad en bronzen handvatten/beslag.

    A Louis XV-style commode with a marble top and bronze handles/fittings.
    No longer available
    Dim. 86 x 110 x 51 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

Veiling volledig - 650 loten verwacht. Tentoonstelling op 26 & 27 September van 10.00 tot 17.00.

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More