Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van zes stoelen waarvan twee met armen, stijl Louis Philippe. Met cannage zit en rug en bijpassende kussens. Van lichtbruin geschilderd en gepatineerd hout.
Een set van zes stoelen waarvan twee met armen, stijl Louis Philippe. Met cannage zit en rug en bijpassende kussens. Van lichtbruin geschilderd en gepatineerd hout.
Een set van zes stoelen waarvan twee met armen, stijl Louis Philippe. Met cannage zit en rug en bijpassende kussens. Van lichtbruin geschilderd en gepatineerd hout.

Een set van zes stoelen waarvan twee met armen, stijl Lodewijk XV. Met gevlochten zit en rug en bijpassende kussens. Van lichtbruin geschilderd en gepatineerd hout.

A set of six chairs, two with arms, Louis XV style. With caned seat and backrest, matching cushions. Light brown painted and patinated wood.
Dim. H 90, B 56, D 40 cm
SKU: 2608250205.
Categories: Hout, Meubel.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #205
Estimate: € 75 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #554
    ENEA

    Tweepersoons wachtbank. Gemerkt; ENEA.

    2-person waiting bench. Marked; ENEA.
    No longer available
    Dim. H85, B 113, D 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #502

    Een ronde massief houten tafel in Lodewijk XVI stijl. Verlengbaar tot 3,27 m.

    A round solid wood table in Louis XVI style. Extendable up to 3.27 m.
    No longer available
    Dim. Hoogte 75, Ø 128cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #528

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus met resten van een polychrome beschildering. Met herstelling aan de linkervoet.

    A solid carved wooden 19th-century corpus with remnants of polychrome paint. With a repair to the left foot.
    No longer available
    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #187

    Een antieke houten wandelstok met een verborgen dolk. Het lemmet heeft een lengte van 35 cm en is geëtst. Het hout vertoont enkele barsten en een paar stukken van het beslag zijn manco.

    An antique wooden walking stick with a hidden dagger. The blade is 35 cm long and etched. The wood shows some cracks and a few pieces of the fitting are missing.
    No longer available
    Dim. Lengte 86 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #468

    Een verlengbare vintage designtafel. Fumee glazen tafelbladen in een verchroomd frame, op een wit marmeren centrale poot. Verlengbaar tot 2,56 m.

    An extendable vintage design table. Smoked glass tabletops in a chrome frame, on a white marble central leg. Extendable up to 2.56 m.
    No longer available
    Dim. H 75, B 128, D 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #206

    Een ladenkast met zeven laden in Engelse stijl, met bronzen beslag.

    A chest of drawers with seven drawers in English style, with bronze fittings.
    No longer available
    Dim. H 128, B 42, D 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #652

    Een beukenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met naaldwerk “petit point”.

    A beechwood armchair in Louis XV style. Upholstered with needlepoint "petit point".
    No longer available
    Dim. H 80, B 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #532

    Een lot van 5 antieke kruisbeelden uit verschillende materialen: hout, porselein, biscuit, metaal en messing.

    A lot of 5 antique crucifixes made from various materials: wood, porcelain, biscuit, metal, and brass
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #546

    Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met twee laden.

    A small Italian piece of furniture made of gold-patinated wood with two drawers.
    No longer available
    Dim. H 70, B 77, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211

    Een lot van 4 gesculpteerd houten beelden met religieus thema, 3 Madonna’s en het laatste avondmaal.

    A set of 4 carved wooden sculptures with religious themes, including 3 Madonnas and the Last Supper.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #217
    Jozef Kets
    Period: 1932 - 2010

    “Koppel op leeftijd”, een set van 2 massief eiken gesculpteerde beelden, onderaan gesigneerd J. Kets en gedateerd sept. 1974 en april 1975.

    "Pair of elderly couple", a set of 2 solid oak carved sculptures, signed at the bottom by J. Kets and dated September 1974 and April 1975.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #498

    Een paar houten Aziatische bijzettafeltjes met cloisonné inleg. Met floraal decor.

    A vintage Bulo office chair, brown hopsack upholstery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #208

    Een gesculpteerd houten beeld van een vrome dame. Niet gesigneerd.

    A carved wooden statue of a pious lady. Not signed.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #465
    Rolf Benz

    Een paar Rolf Benz armstoelen, model ‘Torino BMP’.

    A pair of Rolf Benz lounge chairs, model 'Torino BMP'.
    No longer available
    Dim. H 101, B 76, D 72 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #226

    Een halfhoge massief eikenhouten Régence kast met 2 deuren en 2 laden, 19e eeuws.

    A half-height solid oak cabinet with 2 doors and 2 drawers, 19th century.
    No longer available
    Dim. 121 x 160 x 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #552
    Period: jaren 80

    Een meerkleurige winkeltoog in Memphis stijl. Het glasgedeelte is manco, er zijn enkele beschadigingen en de poten zijn beschilderd.

    A multicolored shop counter in Memphis style. The glass part is missing, there are some damages, and the legs are painted.
    No longer available
    Dim. H 90, B 160, D 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #497

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    No longer available
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #204

    Een klassiek bijzettafeltje met twee laden. De laden zijn ingelegd met wortelfineer en het front heeft een ornamentje in relief.

    A classic side table with two drawers. The drawers are inlaid with root veneer and the front has a relief ornament.
    No longer available
    Dim. H 74, B 90, D 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    No longer available
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75

Other lots in this auction

  • #7

    Lot van 3 houten wandelstokken waarvan 1 een paraplu is. Het scherm van de paraplu is gescheurd.

    Lot of 3 wooden walking sticks, one of which is an umbrella. The screen of the umbrella is torn.
    No longer available
    Dim. Lengte 93 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #20

    Een 14 kt wit-en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale spinel van +- 1 ct.

    A 14 kt white and yellow gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. and a central spinel of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 3,28 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #379

    ‘Berglandschap met huizen aan het meer’, olieverfstudie op paneel. Medio 1900, niet getekend.

    ‘Mountain landscape with houses by the lake’, oil study on panel. Mid 1900s, not signed.
    No longer available
    Dim. 18/23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #424
    M.R. Arroyo

    ‘Miradas en secuencia’, polychrome keramische sculptuur in een uitgefreesde en beschilderde omlijsting. Op de rug getekend; Arroyo. Met certificaat.

    'Miradas en secuencia', polychrome ceramic sculpture in a carved and painted frame. Signed on the back; Arroyo. With certificate.
    No longer available
    Dim. 64/50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #519
    Hubert De Vries

    ‘Clown met bloemen’, een kleurenlitho. Getekend; Hubert de Vries. 95/99.

    'Clown with Flowers', a color lithograph. Signed; Hubert de Vries. 95/99.
    No longer available
    Dim. 56/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #456

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Nain tapijt.

    A hand-knotted silk Persian Nain carpet.
    No longer available
    Dim. 180 x 114 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #282

    Een lot van drie miniaturen, waarvan 1 in een zilveren kadertje.

    A lot of three miniatures, one of which is in a silver frame.
    No longer available
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #417

    Een kalabasvaas van Chinees blauw en wit porselein.

    A calabash vase in Chinese blue and white porcelain.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #414
    Roger De Brock
    Period: 1925-1982

    “Verlaten gehucht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1978. Verklaring op verso.

    "Abandoned hamlet." Oil on panel. Signed and dated 1978. Explanation on the reverse.
    No longer available
    Dim. 42 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #15
    Hebdonas

    Een zilveren 8-dagen zakhorloge, Hebdonas, beschadigde wijzerplaat en ontbrekende delen. Duits gemerkt met halve maan en kroon, gehalte 800‰. Toegevoegd een metalen horlogehouder op glazen voet.

    A silver 8-day pocket watch, Hebdonas, damaged dial and missing parts. German marked with half moon and crown, fineness 800‰. Included is a metal watch holder on glass base.
    No longer available
    Dim. Ø 5 cm (horloge)
    Estimate: € 40 / 60
  • #247
    Val Saint Lambert

    Een amphoravormige vaas van VSL kristal. Groen in de massa gekleurd, met zelfklever en onderaan getekend. Toegevoegd een kleiner model, blauw in de massa gekleurd.

    An amphora shaped vase made of VSL crystal. Green colored throughout, with sticker and signed at the bottom. Includes a smaller model, blue colored throughout.
    No longer available
    Dim. Hoogte 21 en 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55
    Swatch
    Period: 1992

    Swatch Sam Francis GZ123 polshorloge, speciale gelimiteerde uitgave in originele verpakking. Klein beetje schade aan de verpakking.

    Swatch Sam Francis GZ123 wristwatch, special limited edition in original packaging. Slight damage to the packaging.
    No longer available
    Dim. Ø 34 mm
    Estimate: € 120 / 150
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More