Een set vintage kerstfiguren, jaren 50. Van beschilderd plaaster. Twee koningen hebben schade en de hoorn van een engel is manco.

A set of vintage Christmas figures from the 1950s. Made of painted plaster. Two kings have damage and the horn of an angel is missing.
Dim. Hoogte 5-18 cm
SKU: 1612250057.
Categories: Beeld, Plaaster.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #57
Estimate: € 80 / 120

  • #158

    Een set van 2 bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.

    A set of 2 bronze bookends in the shape of elephants.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #223

    Een wit marmeren beeld van een deels gemumificeerde vrouw omhuld door slangen. Gesigneerd Elmer.

    A white marble sculpture of a partially mummified woman surrounded by snakes. Signed Elmer.
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #178

    “Smid en zijn zoon”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Blacksmith and his son", a bronze sculpture on marble base, in the style of Moreau.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #65

    “Moeder en kind”, een modern bronzen beeld.

    "Mother and child," a modern bronze sculpture.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #188

    “Jonge herder”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Young shepherd," a bronze sculpture on a marble base, after Moreau.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #111

    Een lot van twee bronzen paarden, niet gesigneerd.

    A lot of two bronze horses, not signed.
    Dim. 45 x 55 x 18 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #281

    Een Oosterse muzikant, gedeeltelijk verguld brons.

    An Oriental musician, partially gilt bronze.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #3

    Een rozentak van smeedijzer, in de stijl van Van Boeckel.

    A wrought iron rose branch, in the style of Van Boeckel.
    Dim. Lengte 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #113
    Corrado Vigni

    ‘Giovinetta’, een gepatineerde bronzen buste van een jonge vrouw met ontblote borsten. Getekend C. Vigni. Was een geschenk aan de consul van Italië, dhr. Gino Pasqualucci.

    'Giovinetta', a patinated bronze bust of a young woman with exposed breasts. Signed C. Vigni. A gift to the Italian consul, Mr. Gino Pasqualucci.
    Dim. Hoogte 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #73

    Een lot van twee 19e eeuwse beeldjes, meerkleurig porselein, in de stijl van Meissen, niet gemerkt. Toegevoegd een engeltje en een cornetvaasje.

    A lot of two 19th-century figurines, multi-colored porcelain, in the style of Meissen, unmarked. Also included is an angel and a cornet vase.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #131

    Een bronzen Arabische handelaar op een tapijt gezeten.

    A bronze Arabian merchant seated on a carpet.
    Dim. 7.5 x 18.5 x 11.5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #103
    Wilhelmsfeld

    Een vroeg 20ste eeuws geglazuurd keramisch beeld van twee leeuwinnen in rust, gemerkt Wilhelmsfeld.

    An early 20th-century glazed ceramic sculpture of two resting lionesses, marked Wilhelmsfeld.
    Dim. 13 x 39 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #31

    Een lot van 3 porseleinen Napoleontische soldaten: Officier des Chasseurs, Grenadier de la Garde en Officier des Hussards.

    A lot of 3 porcelain Napoleonic soldiers: Officer of the Chasseurs, Guard Grenadier, and Officer of the Hussars.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #8

    Een dokter aan zijn werktafel, zilver, gemerkt 925, op marmeren voetje.

    A doctor at his desk, silver, marked 925, on a marble base.
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #151

    Een bronzen ballerina met tule rok, naar Degas.

    A bronze ballerina with a tulle skirt, after Degas.
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een kristallen uil/paperweight, gemerkt en met originele verpakking.

    A crystal owl/paperweight, marked and with original packaging.
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #191

    Een aardewerken hond met resten van polychromie.

    An earthenware dog with remains of polychromy.
    Dim. 41 x 25 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #23

    “Verliefd koppel”, een modernistisch bronzen beeldje op groen marmeren sokkeltje. Monogram?

    "In love couple," a modernist bronze sculpture on a green marble base. Monogram?
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #121
    Dominic Benhura

    "Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #153

    Een paar bronzen leeuwen op marmeren sokkel.

    A pair of bronze lions on a marble base.
    Dim. 16 x 32 x 11 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #68

    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #168

    “Herderinnetje”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Herderinnetje" a bronze statue on a marble base, after Moreau.
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #112

    ‘Geel’, een abstracte compositie van plaaster en pigment op doek. In de stijl van Bram Bogart. Niet getekend.

    'Yellow', an abstract composition of plaster and pigment on canvas. In the style of Bram Bogart. Not signed.
    Dim. 51/51 cm
    Estimate: € 200 / 300

  • #252

    ‘Landschap met huizen en een hooimijt’, olieverf op paneel. Een expressionistisch werk in de stijl van Permeke, niet getekend.

    'Landscape with houses and a haystack', oil on panel. An expressionist piece in the style of Permeke, not signed.
    Dim. 53/72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #159

    ‘Landschap met veehoedster’, olieverf op paneel. Vermoedelijk 19e eeuws. Niet getekend.

    'Landscape with cattle herderess', oil on panel. Presumably 19th century. Not signed.
    Dim. 25/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #170

    Een halssnoer van grijze parels bezet met magneetslot.

    A necklace of gray pearls with a magnetic clasp.
    Estimate: € 80 / 120
  • #262
    Gaby De Pauw

    “Damesportret.” Houtskool op papier, gesigneerd.

    "Ladies portrait." Charcoal on paper, signed.
    Dim. 24,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #181

    Een laat 19e eeuwse Satsuma dekselvaas met verguld decor van karikaturen en onderaan een draak in reliëf.

    A late 19th-century Satsuma lidded vase with gilded depictions of caricatures and a relief dragon at the base.
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #267

    Een antieke schrijfmachine van het merk Royal.

    An antique typewriter by the brand Royal.
    Dim. 25 x 39 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #44

    Een paar tekeningen in gemengde techniek, vermoedelijk 19e eeuw. Gemonogrameerd HB.

    A pair of mixed media drawings, presumably from the 19th century. Monogrammed HB.
    Dim. 16/12 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #202
    F. Wolters

    ‘Stilleven met bloemen en fruit’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw, getekend F. Wolters. In rijkelijk versierde goudkleurige kader.

    'Still life with flowers and fruit', oil on canvas. From the 19th century, signed F. Wolters. In richly decorated gold-colored frame.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #135
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Estimate: € 200 / 300
  • #116

    Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.

    A cherry wood display cabinet with 4 doors.
    Dim. 213 x 123 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #197

    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00