#302Een koffergrammofoon, His Master’s Voice model 101 in perfect werkende staat, lotje grammofoonplaten inbegrepen.
A suitcase gramophone, His Master’s Voice model 101 in perfect working condition, lot ofNo longer availableDim. H 14, B 28, D 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#4Een in de hoogte verstelbare retro hanglamp van groen en wit porselein.
A height-adjustable retro pendant lamp made of green and white porcelain.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#593Hanglamp, ontwerp Patricia Govers. Glas en metaal.
#596Een paar lantaarns in koper en glas.
#265Twee Chinese vazen van porselein als lampenvoeten.
#598WMFEen kandelaar, WMF, ongebruikt in originele verpakking.
A candle holder, WMF, unused in original packaging.No longer availableDim. l 29 cmEstimate: € 10 / 20 -
#591Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
#592Moderne hanglamp met glazen bloemenblaadjes.
#594Een hallamp van messing en geslepen glas.
#293Hanglamp, sac a perles. Glas.
#285Een koperkleurige kandelaar, gedecoreerd met een putto.
#582H.Een marionet van een geharnaste ridder. Diverse materialen.
#287Een ‘Marie-Therèse’ luchter van kristal, opnieuw te bedraden. Circa 1900.
#278Een antieke luchter van smeedijzer en geëtst glas, floraal gedecoreerd.
#298Een tafellamp in messing op marmeren voet.
An old English tureen on a plate in blue-and-white porcelain, unmarked.No longer availableDim. 25 x 36 x 28 cmEstimate: € 15 / 25
#88Scheibe AlsbachEen porseleinen groep voorstellend een paardenslee in de sneeuw, gemerkt Scheibe Alsbach, made in GDR.
A porcelain group depicting a sleigh in the snow, marked Scheibe Alsbach, made in GDR.No longer availableDim. 19 x 40 x 15 cmEstimate: € 150 / 200 -
#179Gritti‘Landschap met grote waterpartij’. Olieverf op doek getekend Gritti ‘70.
‘Landscape with large body of water’. Oil on canvas signed Gritti '70.No longer availableDim. 30/40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#514Jules Van AelPeriod: 1912-1997“Boszicht met figuren en dieren”, gewassen inkttekening op papier in passepartout, gesigneerd J. Van Ael.
"Forest view with figures and animals", ink drawing on paper in mat, signed J. Van Ael.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#271Capodimonte“Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.
"Ritorno dai campi", a group in polychrome biscuit, marked Capodimonte, porcellane principe.No longer availableDim. 29 x 35 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183Haardijzers, set.
#346Een in hoogte verstelbare massief houten schildersezel.
A height-adjustable solid wood painting easel.No longer availableDim. h 206 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186Moritz GottschalkEen groot drievoudig poppenhuis met vele toebehoren, van oude poppetjes tot meubeltjes en vele kleine accessoires. Omstreeks 1900. Enkele meubeltjes zijn iets recenter van makelij.
#112Jan Dunselman‘Jezus van het kruis afgenomen’. Olieverf op doek. Getekend J Dunselman.
#29Stadszicht, schilderij op paneel naar de 19e eeuw. Getekend C Hofkamp. Met certificaat.
Cityscape, painting on panel from the 19th century. Signed by C Hofkamp. With certificate.No longer availableDim. 17 x 12.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153Een klokstel met 2 bijhorende kandelaars, messing met hierop een bronzen koppel.
A clock set with 2 accompanying candlesticks, made of brass with a bronze couple on top.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 120 / 180 -
#98Van LaenenEen bronzen beeld van een brandweerman, gesigneerd Van Laenen, met op de marmeren voet een plaatje met hierop: De N.V. Gevaert Photo Producten te Mortsel aan de heer Henri Kuypers bij gelegenheid van zijn 25 jarig jubileum als Opperbevelhebber der Fabrieksbrandweer 1906-1931. Schade aan de marmeren voet.
A bronze statue of a firefighter, signed by Van Laenen, with a plaque on the marble base mentioning: The N.V. Gevaert Photo Products in Mortsel to Mr. Henri Kuypers on the occasion of his 25th anniversary as Chief Commander of the Factory Fire Brigade 1906-1931. Damage to the marble base.No longer availableDim. h 62cm zonder marmerEstimate: € 400 / 600 -
#315Een 18 kt witgouden ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,19 ct. Met certificaat.
An 18 kt white gold ring set with sapphires with a total weight of approximately 0.19 ct. With certificate.No longer availableDim. 1,95 gEstimate: € 200 / 300