#410Een 18 kt geelgouden ring bezet met een rode koraal.
#179Henri Van MellePeriod: 1859-1930“Maarke”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#577Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.
#494Een beeld van een koppel op het veld in aardewerk. Onderaan genummerd.
Holm SorensenEen handgeknoopt tapijt, een decor uit Pakistan.
#519Alfons BlommePeriod: 1889-1979“Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#645Een oude laat 19e eeuwse bruin metalen koffer.
#263Een groot groengepatineerd metalen beeld van een Canadese kraanvogel.
A large green-patinated metal sculpture of a Canadian crane.No longer availableDim. h 149 cmEstimate: € 120 / 180 -
#203Een bronzen wijwateremmer met diverse inscripties, 19e eeuws.
A bronze holy water bucket with various inscriptions, 19th century.No longer availableDim. 22,5 x 21 cmEstimate: € 250 / 350