Een seveerbestek van verzilverd metaal. Gemerkt Silea C.

Een serveerbestek van verzilverd metaal. Gemerkt Silea C.

A silver-plated metal serving set. Marked Silea C.
Dim. L: 26 cm
SKU: 2708240015.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #15
Estimate: € 40 / 80

  • #227

    Een set van 2 vazen met vergulde delen/motieven in porselein met guirlandes in biscuit. Kleine schilferschade aan één van de vazen.

    A set of 2 vases with gilded parts/motifs in porcelain with garlands in biscuit. Minor chipping on one of the vases.
    Dim. h 25 x Ø 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #98
    Van de Perre

    Een terra cotta buste van Julius Caesar. Toegeschreven aan.

    A terra cotta bust of Julius Caesar. Attributed to.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #684

    Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.

    A lot of 12 glasses by Val Saint Lambert, including 6 colorless wine glasses and 6 green and colorless shot glasses. Includes a set of 6 glasses with the bowl in fluorite glass, one of which is damaged at the rim.
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #519
    Alfons Blomme
    Period: 1889-1979

    “Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Winter village view": A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 28 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #695

    A copper locomotive head/headlamp. Marked "De Cock Verschueren".
    Dim. 32 x 51 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #239

    A mirror in a baroque frame of gilded bronze with birds and floral decoration.
    Dim. 100 x 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #443

    A Chinese porcelain bottle vase with dragon and floral decoration. Marked at the bottom.
    Dim. 32 x Ø 19 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #566

    Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.

    A large oval dining table with a ceramic top and metal base.
    Dim. 75 x 240 x 135 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #60

    Een 18 k wit en geelgouden schakelarmband.

    An 18k white and yellow gold link bracelet.
    Dim. 12,80 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #482

    Een lot van 14 mineralen, waarvan woestijnrozen en kristallen.

    A lot of 14 minerals, including desert roses and crystals.
    Dim. H: 2-10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #440

    Een halssnoer met verschillende rooskleurige parels. L: 33 cm.

    A necklace with various pink pearls. L: 33 cm.
    Dim. H. 18 & 14 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #76

    Een vierladen commode in mahoniehout.

    A four-drawer mahogany commode.
    Dim. 51 x 88 x 87 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00