Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sierbord van Kutaniporselein met decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheurtjes.
Een sierbord van Kutaniporselein met decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheurtjes.

Een sierbord van Kutaniporselein met decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheurtjes.

Online only
Dim. Ø: 22 cm
SKU: 2111220174.
Category: Porselein.
Auction day: 21 November 2022 22:00
Catalogue #174
Estimate: € 15 / 29
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #140

    Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.

    Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #115

    Een paar porseleinen balustervazen met meerkleurige Japanse decors.

    Paire de vases balustres en porcelaine à décors japonisants multicolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #152

    Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.

    Deux groupes, un marqué de Solingen.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 & 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #131

    Vier verschillende vaasjes een melkpotje en een kaarsenhouder van blauw wit Delfst porselein.

    Quatre vases différents, un pot à lait et un bougeoir en porcelaine de Delft bleu et blanc.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm en kleiner
    Estimate: € 20 / 30
  • #8

    Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van pioenen en vogels. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #159

    Een meerkleurig porseleinen muziekgroepje. Oost-Duitsland.

    Un groupe de musique en porcelaine multicolore. Allemagne de l'Est.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #80

    Een Chinees porseleinen gemberpot met bloemendecor. Op houten sokkel. Deksel manco

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #256

    “Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 10 / 16
  • #64

    “Pierrot met gitaar”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gaaf.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #36

    Een paardenkoets van meerkleurig porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #145
    Tharaud, Limoges, France

    Een bolle vaas van porselein met verguld decor van korenhalmen. Gemerkt.

    Vase bombé en porcelaine à décor doré de tiges de maïs. marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #162

    Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #234

    Een lot porselein, bestaande uit een Madonna met kind, een theepotje (deksel gebroken, een gerestaureerd schoteltje en drie kopjes, waarbij twee met schoteltje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #12

    Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #186

    “Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #54
    Noritake, Japan

    Een porseleinen sierschoteltje met verguld bloemendecor op zwarte en crèmekleurige fond. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 27,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #187

    “Krijger”. Een beeld van meerkleurig en deels verguld Chinees porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #65

    Twee zittende Boeddha’s van meerkleurig Japans porselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een kleine Japanse balustervaasje aan toe.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11, 19 & 15 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #62

    Een lot van vier porseleinen borden, waarbij één blauw-wit en twee van Goldimari gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #125
    Kaiser Porzellan

    Twee verschillende porseleinen vazen met decor ‘Yokohama’. Beide gemerkt.

    Deux vases en porcelaine différents à décor 'Yokohama'. Les deux marqués.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 & 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #118

    Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 & 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #28

    Twee theekoppen van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 11,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #169

    Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.

    Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #172

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Eén gerestaureerd.

    Paire de vases en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés. Vers 1900. Une restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 45

Other lots in this auction

  • #58

    Een vaas van paars en blauw Italiaans glas.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 48 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #13
    Europa

    Een verguld messingen reisklokje in etui.

    Une pendule de voyage en laiton doré dans un écrin.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 15
  • #150

    Een gesculpteerd zeepstenen groepje van drie vogeltjes. Eén vogeltje gelijmd.

    Un groupe sculpté en stéatite de trois oiseaux. Un oiseau collé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #148
    Daalderop, Tiel

    Een koffie- en theestelletje van nederlands Tin bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot met suikerlepeltje, een melkkannetje, een theebusje en een lepelpotje. Onderaan gemerkt.

    Un service à café et à thé Dutch Tin composé d'une cafetière, d'une théière, d'un sucrier avec une cuillère à sucre, d'un pot à lait, d'une boîte à thé et d'un pot à cuillère. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 - 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #215

    Een lot van vier stuks monochroom wit biscuit, bestaande uit een groepje van een moeder met kind op bed (hoofdje gelijmd, handje manco), een siervaasje met een moeder met kind en diertjes (kleine beschadiging aan het nestkastje), een engeltje en een groepje met musicerende en dansende kindjes. Achteraan genummerd.

    Lot de quatre biscuits blancs monochromes, composé d'un groupe d'une mère avec enfant au lit (tête recollée, main manquante), d'un vase décoratif avec une mère avec enfant et animaux (petit accident au nichoir), d'un ange et d'un groupe avec des enfants jouant de la musique et dansant. Numéroté au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:12-16cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #144

    Een geborsteld metalen bureauklokje. Met inscriptie en datering 21-7-37. Engeland. Met sleuteltje.

    Une horloge de bureau en métal brossé. Avec inscription et datation 21-7-37. Angleterre. Avec clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #198
    Poterie du vieux Montmartre

    Een aardewerken boekvormige vaas. Als decor de meerkleurige kaft van “Ballade des Proverbes” door François Villon. Decor door Nicolas Constantin Argyriades. Parijs, periode 1910 - 1960. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 13,5 X 7 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #240
    Becker, Brussel

    Twee pillenplankjes met drie pillensnijders; twee met dertig en één met veertig kanalen.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #154

    Een glazen fotoframe in voetstuk van marmer, versierd met een hertje van zamak.

    Un cadre photo en verre dans un socle en marbre, décoré d'un cerf en zamac.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #3
    Val Saint Lambert

    Een asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #76

    Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.

    Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #111

    Een flesvaas van groen glaspasta.

    Un vase bouteille en pâte de verre verte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Online-Only Varia 21 November 2022

Op Maandag 21 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday November 21st lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 November 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More