Other lots by Royal Goedewaagen, Gouda
Other lots in this auction
-
#39Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een oorvaasje, een potje, een klompje en vijf kruikjes, waarbij één als souvenir aan Echternach en één aan Deurne. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 5 - 19 cmEstimate: € 40/60 -
#45Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een paar oorvazen, een bolle vaas, een schenkkan en een jardinière. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 12 - 34 cmEstimate: € 25/40 -
#93Jumbo, Gouda
Een lot glansplateel, bestaande uit vijf kannetjes en een oorvaasje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 13 - 30 cmEstimate: € 15/25 -
#17Royal Zuid-Holland
Een lampvoet van meerkleurig Gouds plateel, versierd met een meerkleurig reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 40/60 -
#119
Een lot Waals steengoed, bestaande uit twee kandelaars, twee pullen, drie schenkkannen, een vaasje en een kruik. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35/45 -
#26Céramique Montoise
Een driedelig rokersstelletje op plateau en een sierjardinière van Bergens aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van vogels en bloesems, gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. h: 7 - 14 cmEstimate: € 25/45 -
#95
Een kraagvaas en een grote schenkkan van Gouds aardewerk met blauw en geel decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 61.00 €Dim. h: 26 & 37 cmEstimate: € 30/50 -
#112Royal Zuid-Holland
Twee vaasjes en een kandelaar van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 9 - 15 cmEstimate: € 25/40 -
#130Royal Zuid-Holland
Twee vazen van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Niva’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 22 & 32 cm -
#30Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier vazen, een kannetje, een kandelaar, een wandvaasje, drie klompjes en drie dekselpotten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 30/50 -
#123
Een paar glansplatelen miniatuur balustervaasjes, een tazza en een glansplatelen schotel. De eerste gemerkt van ‘Talos’, de laatste van ‘De duif’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 6 - 13 cmEstimate: € 25/40 -
#117Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een driedelig rokerssetelletje op plateau (randschilfer), een schaal op voet, een klompje, een eivormig doosje en vier verschillende vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 8 - 17 cmEstimate: € 30/40