Other lots by Royal Goedewaagen, Gouda
Other lots in this auction
-
#111Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit tweee kruikjes, een platte schenkkan, een bol vaasjes, een vaasje met opschrift ‘Luxembourg’ en een kopje met schoteltje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 6 - 22 cmEstimate: € 15/25 -
#14Royal Zuid-Holland
Een lot van vijf verschillende vazen van meerkleurig Gouds plateel, versierd met diverse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. h: 13 - 21 cmEstimate: € 40/60 -
#35Schoonhoven, Holland
Vier verschillende vaasjes van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40/60 -
#121Royal Zuid-Holland
Twee verschillende kannen van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Collier’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 30/40 -
#107Cérabelga
Een vaasje en een schenkkan van meerkleurig Brussels aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 15/30 -
#57Regina, Gouda
Twee designvazen van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 25/40 -
#139Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met decors van Antoine Dubois, bestaande uit twee lampvoeten, een bole vaas, een vaasje op voet, een mandje, een bolle schenkkan en een klompje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 13 - 32 cmEstimate: € 35/50 -
#91Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een grote ronde schotel, twee diepe schotels een achthoekige schaal, een lage kom, drie schenkkannen en een tabakspot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 16 - 18 cm; Ø: 22 & 30 cmEstimate: € 20/45 -
#84
Een gevarieerd lot meerkleurig Hollands plateel, bestaande uit schaaltjes, vaasjes, kruikjes, enz. Diverse merken. 23 stuks.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 20/40 -
#26Céramique Montoise
Een driedelig rokersstelletje op plateau en een sierjardinière van Bergens aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van vogels en bloesems, gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. h: 7 - 14 cmEstimate: € 25/45 -
#85
Een lot van vijf verschillende vazen en een schenkkan van meerkleurig Hollands aardewerk. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 105.00 €Dim. h: 21 - 32 cmEstimate: € 15/30 -
#115
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een oorvaasje van ‘Regina’, een bol kruikje van de ‘Koninklijke Goedewaagen’ en twee sierborden en een cachepot van ‘Schoonhoven’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 11 - 17 cmEstimate: € 20/30