Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.

Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.

Une section décorative de cristal incolore taillé sur des pieds en laiton plaqué or. Quelques petits flocons du bord.
Online only
Dim. h: 24 cm
SKU: 0102210203.
Category: Kristal.
Auction day: 1 February 2021 22:00
Catalogue #203
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #174

    Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.

    Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 - 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #18

    Een vaas en een lampenvoet in resp groen en roze kristal.

    Un vase et un pied de lampe en cristal vert et rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36,5 cm h: 56 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #190

    Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.

    Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #28

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit drie schalen en drie verschillende vazen, waarbij één met schilfers aan de rand en één met beschadigde voet.

    Un lot de cristal incolore, comprenant trois plats et trois vases différents, dont un avec un dégât au rebord et un avec des dégâts au pied.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #29

    Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.

    Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #13

    Een grote vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine randschilfers.

    Un grand vase en cristal taillé incolore. Petits éclats.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6
    Val St. Lambert

    Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #16

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een siervaasje op voet en twee asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.

    Lot de cristal incolore comprenant un vase décoratif sur piédouche et deux cendriers dont un marqué Val St-Lambert.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #164

    Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.

    Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #67

    Ovale doos van Frans porselein met handgeschilder bloemendecor. Omstreeks 1900. Letsel aan het deksel

    Boîte ovale en porcelaine française à décor floral peint à la main. Vers 1900. Endommagement du couvercle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #183

    Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.

    Lot de faïence et porcelaine, composé d'un petit vase à décor floral, un vase décoratif italien partiellement doré sur un pied, une tasse avec soucoupe de Maastricht (fente des cheveux), un pot de Baudour (fente des cheveux) et un Bocal à verser Schramberg.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #56

    Een metalen olielamp met glazen kap, gemonteerd op elektriciteit.

    Une lampe à huile en métal avec abat-jour en verre, montée à l'électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #55

    Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.

    Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30 & 8 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #141

    “Dame op paard”. Een terracotta beeld in de geest van de Tang-periode. Poten gerestaureerd.

    Dame à cheval . Une statue en terre cuite dans l'esprit de la période T’ang. Jambes restaurées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #185

    Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.

    Deux dragons en plastique, un comme applique. Les deux ont une aile endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 67 & 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #136

    Een aardewerken fruitschaal met Imari-decor.

    Une coupe à fruits en terre cuite à décor Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #58

    “La Forêt”. Een zamakken beeld naar een werk van Ferrand. Op houten sokkel. Schade.

    La Forêt . Une statue en régule d'après une œuvre de Ferrand. Sur un socle en bois. Endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #66

    Buste van Toetanchamon. Koper op albasten sokkel.

    Buste de Toutânkhamon. Cuivre sur base d'albâtre.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #162

    Een opengewerkte sierjardinière van Italiaans aardewerk, versierd met groen bloemendecor. Minieme randschilfers.

    Jardinière ornementale ajourée en faïence italienne, décorée d'un décor floral vert. Petits flocons de bordure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #124

    “Zwangerschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Grossesse . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 103 x 93 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #88

    “Jimi Hendrix”. Olieverf op doek.

    Jimi Hendrix . Huile sur toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 89 x 74 xm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only veiling van 1 februari 2021

Op Maandag 1 februariwordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday February 1st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

1 February 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More