#164
Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
#18
Een vaas en een lampenvoet in resp groen en roze kristal.
Un vase et un pied de lampe en cristal vert et rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 36,5 cm h: 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#28
Un lot de cristal incolore, comprenant trois plats et trois vases différents, dont un avec un dégât au rebord et un avec des dégâts au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#29
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#174
Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#13
Un grand vase en cristal taillé incolore. Petits éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#190
#6Val St. Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#16
Lot de cristal incolore comprenant un vase décoratif sur piédouche et deux cendriers dont un marqué Val St-Lambert.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 30 / 50
#227
”Jeune homme et chevaux”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle. Pas de signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 32 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#55
#67
Ovale doos van Frans porselein met handgeschilder bloemendecor. Omstreeks 1900. Letsel aan het deksel
Boîte ovale en porcelaine française à décor floral peint à la main. Vers 1900. Endommagement du couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20 / 25 -
#89
De gevangenneming van Christus”. Een lithografie.
La capture du Christ. Une lithographie.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 68 cmEstimate: € 20 / 25 -
#224I. Werny
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 56 x 69 cmEstimate: € 50 / 60 -
#34
Een bedpan en drie diverse koperen ketels.
Une chaufferette et trois bouilloires diverses.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 100 / 150 -
#134Burago
Une maquette d'une Lancia Aurelia B24 Spider à l'échelle 1:18. Feu arrière gauche manquant.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.50 €Estimate: € 25 / 35 -
#142
Een dubbele kandelaar en een blaker van messing.
Un double chandelier et une applique en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 11 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#124
“Zwangerschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grossesse . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 103 x 93 cmEstimate: € 25 / 35 -
#228P. Maudet
”Vue sur l’Isère à Grenoble”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 20 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#92
#56
Een metalen olielamp met glazen kap, gemonteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en métal avec abat-jour en verre, montée à l'électricité.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 10 / 15