Similar lots by type
-
#162Twee kleurloos kristallen asbakken.
Deux cendriers en cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 6,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#190Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kande laar. Zonder doppen.
Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#22Een vaasje van geslepen kleurloos en groen kristal. Mogelijk Val St. Lambert.
Un petit vase en cristal taillé incolore et vert. Peut-être Val St. Lambert.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#274Val St. LambertEen geslepen kleurloos kristallen coupe met messingen montuur. Gemerkt onderaan en met sticker.
Coupe en cristal taillé incolore avec monture en cuivre. Marque sous la base et avec étiquette.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#164Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#300Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#26Een lot kristal bestaande uit een kleurloze kom en een schotel met messingen rand, waarbij de tweede van Val St. Lambert en een grote en een kleine kom en een ijsemmertje met oranje motieven. Met grijpertje.
Un lot de cristal composé d'un bol incolore et d'une soucoupe à rebord en laiton, le second du Val St. Lambert et un grand et un petit bol et un seau à glace aux motifs oranges. Avec pince.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11, 22 & 31 cmEstimate: € 25 / 30 -
#141Een geslepen kleurloos kristallen schaal op verzilverd blaadje.
Un bol en cristal incolore taillé sur un plateau en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 17 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#83Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 42,5 cm x 3Estimate: € 60 / 80 -
#186Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.
Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#155Jef Nys“Jommeke”. Van nummer 1 tot 106 en nummers 187 tot 193. Nummers 40, 96 en 99 ontbreken. Vanaf nummer 92 in kleur. Overwegend in goede staat.
Jommeke . Du numéro 1 au 106 et des numéros 187 à 193. Les numéros 40, 96 et 99 sont manquants. Du numéro 92 en couleur. Surtout en bon état.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#88Een fractie amethist.
Une fraction d'améthyste.No longer availableOnline onlyDim. b: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#4UnterweissbachTwee groepjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.
Deux groupes de biscuits blancs monochromes. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 17 cmEstimate: € 15 / 25 -
#266Een groot lot souvenirpopjes uit verschillende landen.
Un grand lot de poupées souvenirs de différents pays.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#139Pom“Piet Pienter en Bert Bibber”. 37 albums, edities jaren 70 en 80 van nummers tussen 1 en 43. De meesten in goede staat.
Piet Pienter et Bert Bibber . 37 albums, éditions des années 70 et 80 de numéros entre 1 et 43. La plupart en bon état.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#87Een glazen IKEA-lampje.
Une lampe IKEA en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 10 / 20 -
#235Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
Un vase en verre Murano bleu et deux vases à long col incolore.No longer availableOnline onlyDim. H. 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#70“Zicht op de St.-Niklaaskerk te Brussel”. Olieverf op doek. Op de verso gedateerd ‘68. Lichte verfschade.
Vue de l'église Saint-Nicolas de Bruxelles . Huile sur toile. Datée au dos, 68. Légers dégâts de peinture. , 71, 10569029, " The Council House gateway, Shrewsburry & Lyons Inn Hall . Deux petites gravures anglaisesNo longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#94Zestien metalen gordijnstokhangers.
Seize cintres de tringle à rideaux en métal.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25

