#89Roger Hebbelinck
“Dorpszicht”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 163/350 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40,5 x 69 cm -
#54
Een lampenvoet van Imari-aardewerk, versierd met een meerkleurig en verguld decor van geisha’s in een tuin.
Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans un jardin.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 40 cm ‘zonder kapEstimate: € 30/40 -
#1
Een vossenschedel in kleine vitrine.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. l: 14 cm -
#80
Een mechanisch geknoopt wollen karpet.
Un tapis de laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#95
Een goudkleurig porseleinen olifantje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 22,5 cm -
#78Val St. Lambert
Een vaas in oud-roze gegoten glas. Kleine onopvallende schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 22 cm -
#16Van den Abeele
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 50 cm -
#22Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987
“Portret van Herman Grieken”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 25 x 18 cm -
#45
Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Paire de bougeoirs en laiton de style baroque, montés en lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 42 cm (z.k.)Estimate: € 30/50 -
#35J. Verhees
Drie kleine landschapjes met zichten uit de rand rond Brussel, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 12 x 12 cm -
#39Nicole Vossenberg
“Kattin met kittens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 02-’02.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 31 x 23 cm -
#40
Een paar Mediterraanse havenzichten, olieverf op board. Beide gesigneerd (Minnigh + onleesbaar)
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 20 x 27 & 24 x 33 cm