Een sierkruik van polychroom porselein en verguld koper. Romantische versiering in de geest van Sèvres.

A decorative jug made of polychrome porcelain and gilded copper. Romantic decoration in the style of Sèvres.
Dim. H. 57 cm
SKU: 2810250217.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #217
Estimate: € 80 / 120

  • #175
    Frederick Remington

    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #40

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliants totaling 0.52 ct.
    Dim. 3,06 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #263
    Steiff, Germany

    Vier pluche beren en een aap, allen gemerkt Steiff.

    Four plush bears and a monkey, all marked Steiff.
    Dim. l 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #11
    Nic Bastiaens

    Een gesculpteerd eikenhouten beeld van “Jefke - de gemeentenaar”, gebaseerd op een middeleeuwse soldaat, symbool van het Gemeentekrediet. Gesigneerd.

    A sculpted oak statue of "Jefke - the townsman", based on a medieval soldier, symbol of the Gemeentekrediet. Signed.
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #50

    Een 18 kt geelgouden hanger bezet met half edelstenen.

    An 18 kt yellow gold pendant set with semi-precious stones.
    Dim. 4,40 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #30

    Een 18 kt wit en omkeerbare geelgouden halssnoer met hanger bezet met fantasiestenen. We voegen er een 18 kt witgouden oorbel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct en 1,32 g aan toe.

    An 18 kt white and reversible yellow gold necklace with pendant set with fantasy stones. We will include an 18 kt white gold earring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct and weighing 1.32 grams.
    Dim. 10,40 g
    Estimate: € 400 / 600
  • #315

    Een lot van drie handgeknoopte Oosterse tapijtjes.

    A lot of three hand-knotted Oriental rugs.
    Dim. 105/65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #14
    Albert De Moen

    ‘Straatbeeld met oude vrouw’, olieverf op doek. Getekend. Post-impressionistisch werk in gedempte tonen.

    'Street scene with old woman', oil on canvas. Signed; De Moen. Impressionistic work in muted tones.
    Dim. 46/50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #476

    Een Iraans handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 119 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #33
    Dupont

    Een pen van het merk Dupont met zilveren delen en laque de Chine. In originele doos.

    A pen by Dupont with silver parts and Chinese lacquer. In original box.
    Dim. Lengte 132 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #331

    Een oranje Murano vaas met kleurloze spiraal rondom.

    An orange Murano vase with a clear spiral design around it.
    Dim. Hoogte 29, Ø 19 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #546

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00