Other lots in this auction
-
#287
Een rond klokje van messing en plexiglas met visjes die bewegen op het ritme van de seconden.
Petite horloge ronde en laiton et plexiglas avec des poissons qui bougent au rythme des secondes.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 25/35 -
#271
“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
Kariathide . Lithographie. Signée. Sans verre.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 20 cmEstimate: € 15/20 -
#178H. J. Martin
“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#89
Een houten fruitschotel met uitgestoken decor. Pools werk.
Un plateau de fruits en bois à décor sculpté. Travail polonais.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 10/15 -
#187Louis Rylant
“Zicht op Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
Vue de Hoboken . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 44 cmEstimate: € 100/150 -
#218
“De Klokkengieters”. Gravure.
Les fondeurs de cloches . Gravure.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#139
Een lot van 62 oude Bijbeltaferelen op karton. Randschade.
Lot de 62 vieilles scènes bibliques sur carton. Dommages aux bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 100/160 -
#173
“Moeder en kind”. Een reproductie naar een werk van G. Tarantino.
Mère et enfant. Une reproduction d'après une oeuvre de G. Tarantino.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 49 cmEstimate: € 10/20 -
#22
Een theepotje en schoteltje van meerkleurig Japans porselein.
Une théière et une soucoupe en porcelaine japonaise multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cm; Ø: 14 cmEstimate: € 15/20 -
#183
“Les modes parisiennes”. Twee XIXe eeuwse modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.
Les modes parisiennes. Deux gravures de mode du XIXème siècle avec des robes faites à la main. Derrière le verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 27 x 18 cmEstimate: € 30/40 -
#59
Een gravure, uitgegeven door het Museum Plantin Moretus te Antwerpen.
Une gravure, éditée par le Musée Plantin Moretus à Anvers.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 37 cmEstimate: € 15/20 -
#147Baken
“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100/120