Similar lots by type
-
#251
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine bolle vaas, waarbij het kleinste gemerkt van Zaalberg, een beeldje van een neushoorn, een geglazuurde Madonna met kind, een Christus van pijpaarde(?), een Delftse plaquette met Hollands landschap, gemerkt van de Porceleyne fles en een herdenkingsplaquette met opschrift ‘Van ‘t zwaar gehavend Nederland, de opbouw thans met kracht ter hand’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 25/35 -
#23
Twee schenkkannen, waarbij één van Metlach decor met tinnen deksel (enkele beschadigingen aan de basis) en vintage Duits aardewerken kruik.
Deux pichets, un décor Metlach avec couvercle en étain (quelques dommages à la base) et pichet en faïence allemande vintage.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15 & 26 cmEstimate: € 15/25 -
#166Reinhold Merkelbach, Grenzhausen
Een Duits klepkannetje van steengoed met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Un pot couvert en grès allemand avec couvercle en étain. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 50/80 -
#160
Een grote bolle vaas met oren en een klein vaasje van meeerkleurig Frans aardewerk, waarbij het kleinste gemerkt van Cherbourg.
Un grand vase rond avec des anses et un petit vase de poterie française multicolore, le petit marqué Cherbourg.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 25/35 -
#127Villeroy & Boch, Dresden
Twee aardewerken vazen met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence à décors multicolores. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#51
Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee vanCreil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cmEstimate: € 15/25 -
#39Goebel, West-Germany
Een eendje van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 20/30 -
#136Villeroy & Boch
Twee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.
Deux petits vases en faïence multicolore. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 15,5 cmEstimate: € 35/45 -
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#290
Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.
Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 25/30 -
#48
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 15/25 -
#133
Een tabakspot een een fruitschaal van Belgisch aardewerk met meerkleurig druipglazuur.
Un pot à tabac et une corbeille à fruits en faïence belge à glaçure coulée multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 30 cm, h: 17 cmEstimate: € 30/50 -
#193
Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#78
Een Grieks aardewerken sierbord met afbeelding van Hercules die een leeuw verslaagt. Rhodos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 24,5 cmEstimate: € 10/15 -
#15Coceram
Een merkwaardig aardewerken kruikje met meerkleurig en verguld decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 10/15 -
#59Boch La Louvière
Een rood geglazuurde aardewerken schotel op voet. Met vergulde randen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 29 cmEstimate: € 15/25 -
#198Poterie du vieux Montmartre
Een aardewerken boekvormige vaas. Als decor de meerkleurige kaft van “Ballade des Proverbes” door François Villon. Decor door Nicolas Constantin Argyriades. Parijs, periode 1910 - 1960. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. 17,5 x 13,5 X 7 cmEstimate: € 25/30 -
#19
Een Madonna met kind van meerkleurig geglazuurd wit terracotta.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#163
Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H:38cmEstimate: € 35/45 -
#55
Een zeshoekige dekselvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 25/40 -
#178
Een lot van zes porseleinen en aardewerken dekselpotjes. Enkele lichte beschadigingen aan de bloemetjes. Verschillende merken. In één potje drie kleine flesjes in verschillende uitvoeringen.
Lot de six pots à couvercle en porcelaine et faïence. Quelques dommages mineurs aux fleurs. Différentes marques. Trois petites bouteilles de différents modèles dans un pot.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 13 cmEstimate: € 25/35 -
#295
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#60
Een schotel en een mandje van Portugees majolica. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 29 & 39 cmEstimate: € 10/15 -
#73Royal Plazuid, Gouda
Een grote schotel van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Gouda’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 15/20
Other lots in this auction
-
#124
Een voorwerp van zeepsteen met een gesculpteerd landschapsdecor.
Objet en stéatite à décor de paysage sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 9,5 x 12 x 4 cmEstimate: € 60/80 -
#212
“In Fide Constans”. Een tinnen sierbord met wapenschild.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 10/15 -
#257
Een lot bestaande uit negen oude houten soldaatjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 9 - 14 cmEstimate: € 30/35 -
#126Val Saint Lambert
Een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé vert et taillé. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Dim. h: 15,5 cmEstimate: € 50/80 -
#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
Un baromètre banjo plaqué. Une pénurie d'instruments.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 25/35 -
#231
Een houten veldezel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. l: 100 cmEstimate: € 20/25 -
#33Original Odhner
Een oude Zweedse rekenmachine.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 11 x 30 x 14 cmEstimate: € 35/45 -
#274
Twee metalen modelvliegtuigjes:- Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#47
Twee kleurloos kristallen vazen op voet. Enkele kleine schilfers.
Deux vases en cristal incolore sur pied. Quelques petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 20/25 -
#209
Een porseleinen zalfpot met een blauw op wit Chinees decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 30/40 -
#246
Een lot verzilverd metalen bestek e.d., bestaande uit twee bekers, tien servetringen, een zoutvaatje, een theezeefje, een pollepel, een suikertangetje, een set van twaalf messen in etui, een pan op en een driedelig voorsnijbestek in etui.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 25/35 -
#296
Een lot biscuit, bestaande uit twee beeldjes van een oudere heer en dame, een edele jongen en meisje, een romantisch groepje, twee dekseldoosjes, een hondje en een zwaan.
Lot de biscuits comprenant deux statuettes d’un homme et d’une femme âgés, d’un garçon et d’une fille de qualité, d’un groupe romantique, deux boîtes couvertes, un petit chien et un cygne.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 35/50