#125
#187Van de Velde
"Femme au poêle". Une figurine en terre cuite patinée. Signé au cachet.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#79Esther Guillén
"Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#87
“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
#106
“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
#138
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
#280
#32
Een paar messingen vuurbokken in rococostijl.
Une paire de chenets en laiton de style rococo.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 120/200 -
#255
#140
Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 25,5 cmEstimate: € 60/80 -
#152
Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
#164Nao & Casades
Un enfant de chœur et un Pierrot en porcelaine polychrome. Le second marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 35/40