Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Een siervaas van zamak op een groen marmeren voet, versierd met een decor van dansende putti in een fries op de buik en ramskoppen aan de zijkant. Gemonteerd als lamp.

Een siervaas van zamak op een groen marmeren voet, versierd met een decor van dansende putti in een fries op de buik en ramskoppen aan de zijkant. Gemonteerd als lamp.

Vase ornemental en régule sur pied en marbre. Décor de putti sur la panse et à deux têtes de bélier sur les épaules. Monté en lampe.
Dim. h: 45 cm
SKU: 2508150331.
Categories: Verlichting, Zamak.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 40 / 60
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #12

    Een bronzen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques en versierd met florale motieven en bokkenkoppen.

    Lustre en bronze à cinq lumières et aux pendeloques en cristal. Décor de fleurs et de têtes de boucs.
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #4

    Een bolle hanglantaarn van brons en glas.

    Lanterne sphérique en bronze et verre.
    Dim. Ø 51 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #517

    “Herderskoppel”. Twee beelden van donkergepatineerd kunstbrons op een grijs marmeren sokkel.

    “Couple de bergers”. Deux sculptures en régule à patine foncée sur socle en marbre gris.
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #132

    Een hanglantaarn van brons en glas.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre.
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #718

    Een paar bureaulampen in art decostijl van wit metaal op een arduinen sokkel

    Paire de lampes de bureau de style art déco en métal blanc sur socle en pierre bleue.
    Estimate: € 220 / 240
  • #14

    Een smeedijzeren luchter in de stijl van Van Boeckel met vijf lichtpunten met bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas.

    Lustre en fer forgé de style Van Boeckel. Cinq lumières aux abat-jour en forme de fleurs en verre rose satiné.
    Estimate: € 60 / 100
  • #407

    Een luchter van brons en geel koper met drie dubbele lichtpunten, glazen kapjes en een centrale coupe.

    Lustre en bronze et laiton à trois doubles lumières, abat-jour en verre et coupe centrale.
    Estimate: € 180 / 240
  • #159

    Een paar bronzen luchters met dertien lichtpunten en kristallen pendeloques

    Paire de lustres en bronze et cristal à treize lumières.
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #57

    Een bronzen knoopkandelaar , gedragen door drie heraldische leeuwen.

    Bougeoir à bouton porté par trois lions héraldiques.
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #58

    Een paar olielampen van messing en wit opaalglas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en twee klassieke hoofden in profiel. Lampenglazen ontbreken.

    Paire de lampes à huile en cuivre jaune et opaline, décorée de fleurs peint à la main et deux têtes classiques en profil. Verres manquent.
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #416

    Een tinnen kerkkandelaar in Barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.

    Candélabre d’église en étain de style baroque. Monté en lampadaire.
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #527

    “Allegorie op de kunst”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op een grijs marmeren sokkel.

    “Allégorie sur l’art”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en marbre gris.
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113

    Een olielamp en een dubbele lamp op elektriciteit van geel koper. De tweede in de vorm van bloemenranken en met amberkleurige glazen kapjes.

    Lampe à huile et double lampe électrique en cuivre jaune. Le second en forme de branches fleuries aux abat-jour en verre ambré.
    Estimate: € 60 / 80
  • #435

    Een bronzen kerkkandelaar in Lodewijk XIV-stijl, gemonteerd als staande lamp.

    Candélabre d’église en bronze de style Louis XIV. Monté en lampadaire.
    Dim. h: 176 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211
    X. Raphanel

    “Mireille”. Een beeld van bruingepatineerd zamak op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.

    “Mireille”. Sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre vert. Signée.
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #381

    Een indrukwekkende lamp van monochroom wit biscuit in de vorm van drie dames met bronzen monturen.

    Lampe impressionnante en biscuit blanc formée par trois dames aux montures en bronzes.
    Estimate: € 180 / 220
  • #404

    Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

    Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
    Estimate: € 120 / 200
  • #281

    “Melpomene”. Een classicistische buste van donkergepatineerd zamak. XIXe eeuw.

    “Melpomene”. Buste classique en régule à patine foncée. XIXe siècle.
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #402

    Een grote art deco luchter van brons, met acht lichtpunten, een centrale coupe van albast en zeven glazen kapjes.

    Grand lustre art déco en bronze. Huit lumières avec coupe centrale en albâtre et sept abat-jour en verre.
    Dim. Ø: 95 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #303

    “La musique”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op marmeren sokkel naar een werk van Jules Caussé.

    “La musique”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de Jules Caussé.
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #163

    “L’ enfant au papillon”. Een beeld van gepatineerd zamak. XIXe eeuw.

    “L’enfant au papillon”. Sculpture en régule. XIXe siècle.
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #2

    Een kroonluchter van gepatineerd brons met vijftien lichtpunten in Lodewijk XV-stijl.

    Lustre en bronze patiné à quinze lumières. Style Louis XV.
    Estimate: € 200 / 300
  • #391

    Een schildersezeltje van gepolychromeerd zamak. Bovenaan versierd met twee duiven.

    Chevalet en régule polychrome. Le dessus décoré de deux pigeons.
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #650

    Een luchter van verguld brons met kristallen pendeloques in de geest van Lodewijk XV met 24 lichtpunten. Slijtage.

    Lustre en bronze doré aux pendeloques en cristal de style Louis XV. 24 lumières. Usures.
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #569
    Hippoliet Van Heesvelde

    “Landschap”. Olieverf op gemaroefleerd doek.

    “Paysage”. Huile sur toile marouflée.
    Dim. 48 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #496

    Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.

    Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #93
    Legras

    Vaasje van glaspasta. Gemerkt.

    Petit vase en pâte de verre. Avec marque.
    Dim. H 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #234

    Een vergulde smeedijzeren rozenstruik. Ingelijst.

    Branche de rosier en fer forgé doré. Encadrée.
    Dim. 97 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221

    Een oude geelkoperen patrijspoort. Gemerkt John***Ltd.

    Hublot en cuivre jaune. Marque John *** Ltd.
    Dim. Ø 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #395

    Een lot van 10 verschillende horloges allerlei.

    Lot de 10 montres différentes.
    Estimate: € 40 / 80°
  • #555

    Een kinderwandelstokje van hazelaarhout met een mooi vormgegeven ivoren handvat. Jaren dertig.

    Canne pour enfant en bois noisette à élégante manche en ivoire. Années trente.
    Dim. L. 49 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #279
    Lucien Velghe

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 65 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #356

    Een bijzettafeltje in Régencestijl met entretoise.

    Table d’appoint de style Régence. Pieds à entretoise.
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #97
    Val St. Lambert

    Een reeks van elf wijnglazen van geslepen kristal, deels groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Suite de onze verres à vin en cristal taillé colorés vert dans la masse. Avec marque.
    Estimate: € 55 / 70
  • #74
    Félix Timmermans
    Period: 1886 - 1947

    “Pastorale”. Inkttekening op papier. Gesigneerd.

    “Pastorale”. Dessin à l’encre sur papier. Signé.
    Dim. 15 x 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #384

    Een trumeauspiegel van gesculpeerd eikenhout, versierd met twee gecanneleerde zuilen aan de zijkant en bekroond met een gebroken fronton.

    Trumeau en chêne sculpté décoré de deux colonnettes cannelées et surmonté d’un fronton divisé.
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 180 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More