Similar lots by type
-
#527
“Allegorie op de kunst”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op een grijs marmeren sokkel.
“Allégorie sur l’art”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en marbre gris.Dim. h: 64 cmEstimate: € 80/120 -
#402
Een grote art deco luchter van brons, met acht lichtpunten, een centrale coupe van albast en zeven glazen kapjes.
Grand lustre art déco en bronze. Huit lumières avec coupe centrale en albâtre et sept abat-jour en verre.Dim. Ø: 95 cmEstimate: € 450/550 -
#211X. Raphanel
“Mireille”. Een beeld van bruingepatineerd zamak op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.
“Mireille”. Sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre vert. Signée.Dim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#2
Een kroonluchter van gepatineerd brons met vijftien lichtpunten in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en bronze patiné à quinze lumières. Style Louis XV.Estimate: € 200/300 -
#718
Een paar bureaulampen in art decostijl van wit metaal op een arduinen sokkel
Paire de lampes de bureau de style art déco en métal blanc sur socle en pierre bleue.Estimate: € 220/240 -
#14
Een smeedijzeren luchter in de stijl van Van Boeckel met vijf lichtpunten met bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé de style Van Boeckel. Cinq lumières aux abat-jour en forme de fleurs en verre rose satiné.Estimate: € 60/100 -
#113
Een olielamp en een dubbele lamp op elektriciteit van geel koper. De tweede in de vorm van bloemenranken en met amberkleurige glazen kapjes.
Lampe à huile et double lampe électrique en cuivre jaune. Le second en forme de branches fleuries aux abat-jour en verre ambré.Estimate: € 60/80 -
#303
“La musique”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op marmeren sokkel naar een werk van Jules Caussé.
“La musique”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de Jules Caussé.Dim. h: 61 cmEstimate: € 80/120 -
#57
Een bronzen knoopkandelaar , gedragen door drie heraldische leeuwen.
Bougeoir à bouton porté par trois lions héraldiques.Dim. h: 68 cmEstimate: € 50/80 -
#650
Een luchter van verguld brons met kristallen pendeloques in de geest van Lodewijk XV met 24 lichtpunten. Slijtage.
Lustre en bronze doré aux pendeloques en cristal de style Louis XV. 24 lumières. Usures.Dim. h: 105 cmEstimate: € 200/300 -
#517
“Herderskoppel”. Twee beelden van donkergepatineerd kunstbrons op een grijs marmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en régule à patine foncée sur socle en marbre gris.Dim. h: 48 cmEstimate: € 80/120 -
#163
“L’ enfant au papillon”. Een beeld van gepatineerd zamak. XIXe eeuw.
“L’enfant au papillon”. Sculpture en régule. XIXe siècle.Dim. h: 43 cmEstimate: € 100/150 -
#404
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.Estimate: € 120/200 -
#281
“Melpomene”. Een classicistische buste van donkergepatineerd zamak. XIXe eeuw.
“Melpomene”. Buste classique en régule à patine foncée. XIXe siècle.Dim. h: 32 cmEstimate: € 60/100 -
#132
Een hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule en bronze et verre.Dim. h: 100 cmEstimate: € 180/220 -
#416
Een tinnen kerkkandelaar in Barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église en étain de style baroque. Monté en lampadaire.Dim. h: 175 cmEstimate: € 200/300 -
#407
Een luchter van brons en geel koper met drie dubbele lichtpunten, glazen kapjes en een centrale coupe.
Lustre en bronze et laiton à trois doubles lumières, abat-jour en verre et coupe centrale.Estimate: € 180/240 -
#381
Een indrukwekkende lamp van monochroom wit biscuit in de vorm van drie dames met bronzen monturen.
Lampe impressionnante en biscuit blanc formée par trois dames aux montures en bronzes.Estimate: € 180/220 -
#159
Een paar bronzen luchters met dertien lichtpunten en kristallen pendeloques
Paire de lustres en bronze et cristal à treize lumières.Dim. h: 105 cmEstimate: € 500/600 -
#58
Een paar olielampen van messing en wit opaalglas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en twee klassieke hoofden in profiel. Lampenglazen ontbreken.
Paire de lampes à huile en cuivre jaune et opaline, décorée de fleurs peint à la main et deux têtes classiques en profil. Verres manquent.Dim. H 40 cmEstimate: € 50/80 -
#435
Een bronzen kerkkandelaar in Lodewijk XIV-stijl, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église en bronze de style Louis XIV. Monté en lampadaire.Dim. h: 176 cmEstimate: € 40/60 -
#12
Een bronzen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques en versierd met florale motieven en bokkenkoppen.
Lustre en bronze à cinq lumières et aux pendeloques en cristal. Décor de fleurs et de têtes de boucs.Dim. h: 103 cmEstimate: € 200/300 -
#391
Een schildersezeltje van gepolychromeerd zamak. Bovenaan versierd met twee duiven.
Chevalet en régule polychrome. Le dessus décoré de deux pigeons.Dim. h: 42 cmEstimate: € 55/75 -
#4
Een bolle hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne sphérique en bronze et verre.Dim. Ø 51 cmEstimate: € 460/500
Other lots in this auction
-
#469Dordevic Miodrag
“Compositie.” Olieverf en aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile et aquarelle sur papier. Signée.Dim. 31 x 44 cmEstimate: € 220/260 -
#298
Drie coupes van gekleurd kristal. Omstreeks 1960.
Trois coupes en cristal coloré. Vers 1960.Estimate: € 40/60 -
#268
Een oude gevechtssabel met koperen handvat en lederen schede.
Ancien sabre au manche en laiton et à fourreau en cuir.Dim. l: 74 cmEstimate: € 200/220 -
#559
Een siervaasje van zamac naar een ontwerp van Moreau, versierd met druivenranken en met een putto op de schouder. Op een houten sokkel.
Un petit vase art nouveau en régule d’après un modèle de Moreau, décoré de guirlandes de vignes et avec un putto sur l’épaule. Sur un socle en bois.Estimate: € 50/80 -
#85
Een 18 karaats geel gouden ketting met bolletjes.
Chaîne en or jaune 18 ct aux petites boules.Dim. 2,39 gEstimate: € 100/150 -
#63
Een houten kruisbeeld met een metalen Corpus Christi. XXe eeuw.
Crucifix en bois au Christ en métal. XXe siècle.Dim. h: 71 cmEstimate: € 40/60 -
#6
Een theetafeltje, versierd met bloemenmarquetterie. Recent werk.
Table à thé décorée de marqueterie florale. Travail contemporain.Dim. h: 63 cmEstimate: € 50/80 -
#600
Eikenhouten tweedeurs kast. Onderaan een gesculpteerde lade, daarboven twee deuren met gebeeldhouwde versiering van vazen en guirlandes. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XVI.
Armoire à deux portes en chêne. Le bas à un tiroir sculpté, plus haut deux portes sculptées de vases et de guirlandes. France, époque Louis XVI.Estimate: € 400/600 -
#386Anatolië
Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
Couloir turque en laine. Noué main.Dim. 419 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#437
Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan het deksel. XIXe eeuw.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Marque sous la base. Petist éclat au couvercle. XIXe siècle.Dim. h: 44 cmEstimate: € 150/200 -
#619
“De aanbidding der wijzen”. Pentekening op papier. Vermoedelijk omstreeks 1800.
“L’adoration des mages”. Dessin sur papier. Probablement vers 1800.Dim. 16,5 x 20,5 cmEstimate: € 320/360 -
#168
Een paar siervazen in Lodewijk XVI-stijl van meerkleurig porselein, gedecoreerd met twee handgeschilderde romantische sanguine-afbeeldingen in twee cartouches op kobaltblauwe fond. Onderaan apocrief merk van Sèvres.
Paire de vases couverts de style Louis XVI en porcelaine. Décor de paysages et de personnages en sanguine dans des cartouches sur fond bleu cobalt. Marque apocryphe de Sèvres sous les bases.Dim. h: 42 cmEstimate: € 300/500