#529Een bolvormige hanglantaarn met messing gesculpteerd frame.
#663Een grote groene Murano glaspasta vaas.
A large green Murano glass paste vase.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#259Laurent Moonens‘Dor heidezicht met bomen’, olieverf op paneel, rechtsonder gesigneerd.
#274Alfons De Smet“Dorpszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd. Gedateerd 1964.
#449Kawanabe KyosaiPeriod: 1831-1889“Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Gesigneerd: Gyosai (Kyosai). Midden 19de eeuw. Met Micca Dust.
#652War. MackenPeriod: 1883-1970“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#636Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner.No longer availableDim. 365 x 95cmEstimate: € 35 / 45 -
#37Een kleine zakhorloge in dichtvouwbaar kastje, gemerkt ‘Wyler’. Bijgevoegd een kompas met spiegeltje en loepjes.
#346Een klein eiken tafelvitrinekastje in Bretoense stijl.
A small oak table display cabinet in Breton style.No longer availableDim. 48 x 43 x 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#165Dingens BarometersEen contrabarometer op houten paneel.
#571Een roest gepatineerd beeldje van een aardmoeder.
A rust patinated figurine of an earth mother.No longer availableDim. 23cmEstimate: € 80 / 120 -
#335Een paar vaasjes van Booms glas met handgeschilderd rozendecor.
A pair of Booms glass vases with hand-painted rose decor.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35 / 50