Other lots in this auction
-
#226“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Palace Laser”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#56Een porseleinen jardinière met een handgeschilderd decor van bloemen en wapenschilden. Niet gemerkt. Op houten sokkel.
Jardinière en porcelaine à décor de fleurs et d’armoiries peint à la main. Sans marques, sur socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284louis Belen“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 40 / 60 -
#343Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.
Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12Een siervaasje van geel en groen Muranoglas met een voet in de vorm van bladeren.
Vase décoratif en verre de Murano jaune et vert. Piédouche en forme de feuilles.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#243Een lot van drie verschillende tabakspotten van meerkleurig aardewerk met messingen deksels.
Un lot de trois pots à tabac en faïence polychrome, couvercles en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#105Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#231BonnEen jardinière van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor.
Une jardinière en faïence polychrome à décor de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cm Ø 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#366Een paar Afrikaanse voorouderbeelden, afgewerkt met textiel, haar en kralen.
Paire de statuettes d’ancêtres africaines aux détails en textile, cheveux et perles.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#288Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.
Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#51Een kruisbeeldje met fijn gesculpteerde ivoren corpus. XVIIIe eeuw. Handje gebarsten.
Petit crucifix au corps en ivoire finement sculpté. XVIIIe siècle. Fissure à une main.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#276Een XIXe eeuws percussiegeweer. Luikse makelij.
Arme à percussion du XIXe siècle. Fabrication liégeoise.No longer availableOnline onlyDim. l: 120 cmEstimate: € 100 / 120


