Other lots in this auction
-
#135Jos Vergauwen
“Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#277P. Peelman
“Personages en paardenkar op het binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages et char à cheval dans une cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#70
“Herbergscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. Naar de XIXe eeuw.
Scène d'auberge. Huile sur toile. Signée en bas à droite. D’après le XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#254
Moderne kolompendule van doorschijnend kunststof en verguld metaal. Quartswerk met batterij.
Pendule à colonnes moderne en plastique transparent et métal doré. Mouvement quartz sur pile.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 57,5 x 32,5 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#235Lescrauwaet
“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#131
Een paar reproducties.
Une paire reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#106P. Dassy
“Sloepen aan de Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chaloupes au bord des Reien. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cmEstimate: € 35 / 45 -
#110
Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
Quatre reproductions de planches botaniques dont deux d’après Redouté.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 24 & 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#201
Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
Une grande casserole avec couvercle en laiton et une bouilloire en cuivre rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#83
Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 42,5 cm x 3Estimate: € 60 / 80 -
#161Eddie Verfalle
“Vlaamse boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fermier flamand. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#268
Een ceremoniële staf en een handtrommel. Afrikaans werk.
Crosse de cérémonie et tambour à main. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 130 en 55 cmEstimate: € 80 / 100