Other lots by De Coene
-
#6De Coene
Een nachtkastje van fruithout tijdperk art deco.
Table de chevet en bois fruitier d’époque art déco.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 20/25 -
#406De Coene
Een tweedeurskastje van gefineerd hout in Art decostijl.
Meuble à deux portes en bois de placage de style art déco.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 30/50 -
#236De Coene
Een eikenhouten eetkamer in de geest van de art deco, bestaande uit een grote tafel met zes stoelen en twee armstoelen, een zilverkast, een lange buffetkast met arduinen blad en een later bijgemaakte kast in dezelfde stijl. Met merk.
Salle à manger de la période art déco comprenant une grande table, six chaises, deux fauteuils, une vitrine, un long buffet à tablette en pierre de taille. Une autre armoire dans le même style a été ajouté sur commande. Avec marque.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#516De Coene
Een barmeubel van gefineerd hout met twee paneeldeuren en een klapblad.
Meuble de bar en bois de placage ouvrant à deux portes pleines et un abattant.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#14
Een Victoriaanse zeemanskoffer van beschilderd dennenhout.
Coffre de marin victorien en sapin peint.No longer availableDim. b: 75 cmEstimate: € 60/100 -
#695
Een ovale mahoniehouten tafel in Victoriaanse stijl. Met verlengblad.
Table ovale en acajou de style Victoria. Avec allonge.No longer availableDim. L 115 cmEstimate: € 80/120 -
#576
Een dubbelzijdig bureau in renaissancestijl van gesculpteerd en bruingepatineerd eikenhout met een glazen blad.
Bureau à double face de style Renaissance en chêne sculpté et patiné brun. Tablette en verre.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#730
Sokkel en bankje van eikenhout.
Socle et banquette en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#640
Een achthoekig tafeltje van gefineerd palissanderhout met tussenblad en versierd met bloemenmarketterie. Engels werk.
Petite table octogonale en placage de palissandre à entretoise et décorée de fleurs marquetées. Travail anglais.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160/200 -
#746
Een staander van gesculpteerd hout met twee tussenbladen.
Piédestal en bois sculpté avec deux tablettes d’entretoise.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#686
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met bovenaan een raam met glas in lood.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Le dessus au vitraux.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#595
Twee fauteuils, bekleed met bruin leder. Engels werk.
Deux fauteuils recouverts de cuir brun. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 550/600 -
#12
Zes stoelen van gesculpteerd notenhout en gedreven leder in renaissancestijl.
Six chaises en noyer sculpté et cuir repoussé de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#636
Een neogotische zitbank van gesculpteerd hout, versierd met druivenranken. XIXde eeuw.
Banc de style gothique en bois sculpté décoré de vignes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 150/200 -
#276
Een mahoniehouten slaapkamer in Edward VII-stijl, bestaande uit een tweepersoonsbed, twee nachtkastjes, een garderobe met twee spiegeldeuren, drie stoelen en een kaptafel. XXe eeuw.
Chambre à coucher en acajou de style Edward VII comprenant un lit double, deux tables de chevet, une garde-robe à deux portes aux miroirs, trois chaises et une coiffeuse. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#680
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#656
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met bovenaan een gevitreerde en onderaan een gesculpteerde paneeldeur.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Le dessus à une porte vitrée, le dessous à une porte pleine.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#735
Een Afrikaanse stoel van gesculpteerd exotisch hout en sober versierd met koperen klinknagels.
Chaise africaine en bois exotique sculpté. Décoration sobre de clous en cuivre.No longer availableDim. L 77 cmEstimate: € 20/30 -
#756
Een rond bijzettafeltje van taxushout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Table d’appoint ronde en bois d’if sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160/180 -
#586
Een bruingepatineerde commode met drie laden in transitionstijl.
Commode patinée brune ouvrant à trois tiroirs. Style Transition.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#556
Een eikenhouten driedeursbibliotheek met gecanneleerde stijlen.
Bibliothèque à trois portes en chêne. Montants cannelés.No longer availableDim. b: 206 cmEstimate: € 150/220 -
#726
Een eikenhouten Westfaals hoekkastje met een gevitreerd deurtje. XIXe eeuw.
Encoignure en chêne à porte vitrée. Westphalie, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#8
Een ovale tafel in classicistische stijl met ruitvormige parketterie.
Table ovale de style classique. Tablette en carreaux parquetés.No longer availableDim. l: 130 cmEstimate: € 100/120 -
#646
Een vitrinekast van gefineerd hout, versierd met een gemarketteerde urnevormige vaas met bloemen en een vlinder aan de zijkanten. Tijdperk Louis-Philippe.
Vitrine en bois de placage décoré de un vasque aux fleurs et un papillon marquetés. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 200/300 -
#166
Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een brede lade en bovenaan versierd met een rocaille. Schuine hoeken, eveneens beglaasd. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines et à un large tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées et orné d’une rocaille, pans coupés vitrés. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 450/650 -
#750
Een mahoniehouten salontafel in Engelse stijl met vier afgeronde en neerklapbare bladen.
Table de salon en acajou de style anglais avec quatre abattants aux coins arrondis.No longer availableDim. L 90 cmEstimate: € 100/120 -
#17
Een bamboetafeltje met tegels, versierd met vissen.
Table en bambou à tablette en carreaux de faïence décorés de poissons.No longer availableDim. l: 82 cmEstimate: € 30/40 -
#755
Een armstoel van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met een bijpassend voetbankje.
Fauteuil en bois à patine blanche de style Louis XVI et repose-pied assorti.No longer available
Other lots in this auction
-
#324
“Landschap naar de Hollandse School”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage d’après l’école hollandaise”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#200
Een 18 karaats wit gouden ketting met art nouveau hanger of broche bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif art nouveau serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,30 ct. Peut également servir de broche.No longer availableDim. 21,46 gEstimate: € 1600/1800 -
#592
Een bronzen schotel van Japanse makelij.
Plat en bronze. Travail japonais.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 50/80 -
#5
Een hanger, speld en een broche bezet met parels van 14 karaats geel goud.
Pendentif, épingle et broche sertis de perles en or jaune 14 ct.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 80/100 -
#361
“Mozart”. een buste van meerkleurig geglazuurd terracotta. Achteraan gesigneerd ‘Alexander’.
“Mozart”. Buste en terre cuite polychrome. Signé Alexander au verso.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#247Val St. Lambert
Een driehoekige coupe en een belletje van groen kristal. Gemerkt.
Coupe triangulaire et une sonnette en cristal vert. Avec marque.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#343
“Boerinnetje met eend” & “Meisje met hondje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Het eerste gemerkt Lladro, het tweede gerestaureerd, gemerkt Zephir en in originele doos.
“Paysanne au canard” et “Fille au chien”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. La première de la marque Lladro, la deuxième de Zephir, dans la boîte d’origine mais réparée.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#546
Trumeau van eikenhout met Lodewijk XVI motief.
Trumeau en chêne à motif Louis XVI.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#206
Een credenza van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in barokke stijl, gedragen door twee mannenfiguren. Het voorste paneel versierd met een mythologische voorstelling in reliëf, de zijpanelen met afbeeldingen van twee saters. Omstreeks 1900.
Crédence en chêne richement sculpté de style baroque, la partie coffre portée par deux sculptures masculines. Le fronton représentant une scène mythologique en relief, les côtés représentant des satyres. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 500/800 -
#48
Twee kandelaars van verzilverd metaal in Georgian-stijl.
Deux candélabres en métal argenté. Style Georgian.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 40/50 -
#142
Vijf aquarellen met afbeeldingen van Vlaamse volksfiguren. Met opschrift op verso en gedateerd 1879. Gesigneerd.
Cinq aquarelles représentant des personnages populaires flamands. Texte et date 1879 au verso. Signées.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 220/260 -
#127
Zes zilveren lepeltjes met een Lodewijk XV-motief in etui van L. Fisco te Brussel. Franse keuren, tweede gehalte.
Six cuillères en argent à motif Louis XV dans un étui de L. Fisco à Bruxelles. Poinçons français, deuxième titre.No longer availableDim. 72 gEstimate: € 20/30