Other lots in this auction
-
#285
“Muzikanten”. Een jardinière van biscuit en een windhond met jongetje van porselein. Letsel aan pink van de muzikant en drie vingertjes van jongetje.
“Musiciens”. Jardinière en biscuit et un lévrier avec petit garçon en porcelaine. Une petite doigt manque du musicien et trois doigts manquent du petit garçon.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 25 x 24 en 16 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#134Burago
Een model van een Lancia Aurelia B24 Spider op schaal 1:18. Linker achterlichtje manco.
Une maquette d'une Lancia Aurelia B24 Spider à l'échelle 1:18. Feu arrière gauche manquant.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#336
“De Klokkengieters”. Gravure.
Les fondeurs de cloches . Gravure.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#75Philips
Een draagbare radio in beklede houten kast. Jaren ‘50.
Une radio portable dans une armoire en bois rembourrée. Années 1950.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 75 / 100 -
#84SABA
Een elektrodynamische luidspreker in bakelieten kast. Type Dino-P. Bouwjaar 1931.
Haut-parleur électrodynamique en bakelite. Type Dino-P. Année 1931.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#102NAO by Lladro
“Jongen met krant” & “Landloper”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Garçon au journal & Vagabond . Deux figurines en porcelaine espagnole multicolore. Marquées en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#44Ultra
Een oude radio in kunststof kast. Type EU4052. Omstreeks 1950.
Ancienne radio en plastique. Type EU4052. Vers 1950.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#2
Een groep van meerkleurig en verguld porselein met zeven geisha’s bij een boom.
Un groupe de porcelaine multicolore et dorée avec sept geishas près d'un arbre.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 41,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#14Rabayet frères, Clérmont
Een tinnen klepkan. Onderaan gemerkt.
Une cruche à valve en étain. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#177Royal Schwabap
Een driedelig kaststel van porselein, versierd met meerkleurig decor van koppels tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Garniture en porcelaine trois pièces, décorée d'un décor multicolore de couples parmi les fleurs. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#1
Een vintage pompoenvormig kannetje van aardewerk met meerkleurig glazuur. Gaaf
Une cruche en terre cuite en forme de citrouille vintage avec glaçure multicolore. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 15 / 20