Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.
R. Montgomery

“Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.

“Une chaloupe et un petit pont sur la rivière”. Fusain rehaussé. Signé.
Online only
SKU: 2806210249.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #249
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #241
    Noelans

    “Bomen”. Tekening. Gesigneerd.

    Arbres. Dessin. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 48 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #200

    Drie grote en drie kleine coupes van kleurloos geslepen kristal met een stermotief.

    Trois grandes et trois petites coupes de cristal taillé clair avec un motif en étoile.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 21,5 & 15 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #138

    Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.

    Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #110
    Elisabeth Ostendorf

    “Winter 2004”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Hiver 2004”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 74 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #220

    Een groot en gevarieerd lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit theeglazen, een ijsemmer, serveerschotels met glas, een karaf, een schelpvormig boterpotje, enz., alsook een driedelig verzilverd porseleinen koffiestel (met schade).

    Un lot large et varié en métal argenté et blanc, composé d'un verre à thé, d'un seau à glace, de plats de service avec verre, d'une carafe, d'un beurrier en forme de coquillage, etc., ainsi que ainsi qu'un service à café en porcelaine plaquée argent en trois pièces (avec dommages) .
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #214

    Een reproductie naar een werk van Jozef Geirnaert.

    Une reproduction d'après une oeuvre de Jozef Geirnaert.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 110 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #4

    Een paar kandelaars van geperst glas.

    Une paire de bougeoirs en verre pressé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #143
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Kempische hoeve in de herfst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Fermette des Landes en automne”. Huile sur paneau. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #364

    Een kopje en schoteltje van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen en capucineglazuur. Tweede helft XVIIIe eeuw.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 7,5 & 13,5 cm
  • #31

    Een Venetiaanse luchter met acht armen, versierd met geslepen kristallen pendeloques. Twee armen gebroken.

    Un lustre vénitien à huit bras, décoré de pendeloques en cristal taillé. Deux bras cassés.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #217

    Een gevarieerd lot verzilverd metaal met schalen, groenteschalen enz. O.m. Wiskemann. O.m. een ajourgewerkte elektrische drukbel met marmeren basis.

    Un lot varié de métal argenté avec des plats, des pots de légumes etc. O.M. Wiskemann. Comprenant une cloche à pression électrique ajourée avec socle en marbre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #242
    A. Van den Dries

    “Kasteel”. Ets. Gesigneerd, gedateerd 1973 en artiestenproef.

    “Château”. Gravure. Signée, datée 1973 et épreuve d'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More