#156Een zilveren broche. 925‰.
#231“Zicht op begijnhof”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#144“Berglandschap”. Olieverf op doek.
Paysage de montagne. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cmEstimate: € 100 / 120 -
#197Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#176Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#250Een grote kleurloze kristallen vaas en een dito langwerpige fruitschaal.
#160CorneillePeriod: 1922 - 2010Broche met vogels. Genummerd 126/ 1000.
Broche avec oiseaux. Numérotée 126/1000.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#46Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#147De Pooter“The Clipper”. Aquarel. Gesigneerd.
”The Clipper”. Une aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 42 cmEstimate: € 30 / 50