#145
Een lot van 3 design hanglampen met gechromeerde kap en roostertjes.
#168Delheid
Een 92-delig zilveren bestek gemerkt Delheid, 800, bestaande uit 6 grote vorken, 16 dessertvorken, 7 visvorken, 7 vismessen, 6 grote lepels, 15 medium lepels en 35 koffielepels. Met een totaalgewicht van 3770 gram.
#520
Een gouden munt uit Frankrijk. 20 francs, 1907, Au 900/1000 6,45 g.
A gold coin from France. 20 francs, 1907, Au 900/1000 6.45 g.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#452Guillaume CorneillePeriod: 1922-2010)
“Liggende naakten”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘80 en genummerd 249/300.
"Reclining nudes". A lithograph on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '80 and numbered 249/300.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100 / 200 -
#378
Een vintage set van een Duitse keramiek, bestaande uit een schaal en een vaas, gemerkt Germany.
A vintage set of German ceramics, comprising a bowl and a vase, marked Germany.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 75 -
#508
Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor.
#345
#530
Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Elizabeth II, 1 Pound 1957, Au 916,7/1000 7,99 g.
#391
Duitse tinnen snepkan gedateerd 1741. Monogram H.G.R. Met decoratie van een bloem binnenin. En een paar tinnen kadelaars met gebrevetteerd pompsysteem voor olie. Eerste helft 19e eeuw.
#407
Een set van 3 gekleurde kristallen wijnglazen, Val Saint Lambert.
A set of 3 colored crystal wine glasses, Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 19 x Ø 8 cmEstimate: € 75 / 100 -
#404
“Geisha met lantaarn”. Een houtdruk op papier, onderaan gesigneerd. 19e eeuws.
#637
Een gepolychromeerd hout gesculpteerd ratel, split drum, Indonesisch, ten dienste om alarm te slaan.
A polychrome wood carved rattle, split drum, Indonesian, used for sounding an alarm.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 80 / 120