Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een smeedijzeren tafellampje met een gesatineerde kap.

Een smeedijzeren tafellampje met een gesatineerde kap.

Une lampe de table en fer forgé avec un abat-jour satiné.
Dim. h: 38 cm
SKU: 2311210047.
Category: Verlichting.
Auction day: 23 November 2021 19:00
Catalogue #47
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #445

    Een achtarmige bronzen luchter.

    Un lustre en bronze à huit bras.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #564

    Een paar bronzen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl. Frankrijk, XIXe eeuw.

    Paire de bougeoirs en bronze de style Louis XVI. France, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #481

    Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.

    Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 420 / 440
  • #490

    Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #360

    “Koppel met druiven en een vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen groepje, gemonteerd op een messingen lampenvoet.

    Couple avec raisins et un oiseau. Un groupe en porcelaine multicolore, monté sur un pied de lampe en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm (groepje)
    Estimate: € 40 / 60
  • #532

    Een designlamp van geborsteld staal en glas met vijftien lampjes.

    Une lampe design à 15 lampes en acier brossé et verre.
    No longer available
    Dim. h: 141 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #500

    Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.

    Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #680

    Twee verschillende opaalglazen olielampen.

    Deux lampes à huile en opaline différentes.
    No longer available
    Dim. h: 53 & 60 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #700

    Een vijfhoekige messingen hallantaarntje met glas.

    Une lanterne pentagonale en laiton avec verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #550

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #460

    Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.

    Lustre en bronze doré à huit bras de lumière.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #554

    Een achthoekige designlamp van gepatineerd hout.

    Une lampe design octogonale en bois patiné.
    No longer available
    Dim. h: 53 (z.k.)
    Estimate: € 50 / 70
  • #557

    Een paar tripode kandelaars van brons.

    Une paire de bougeoirs tripodes en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #520

    Een verguld bronzen luchter met drie lichtarmen, eindigend in bloemvormige kapjes, drie opstaande lichtpunten met vlamvormige kapjes en met een centrale coupe.

    Lustre en bronze doré à trois bras de lumière, terminés par des abat-jour en forme de fleur, trois points lumineux verticaux à abat-jour en forme de flamme et à coupe centrale.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #610

    Een verzwaarde tinnen (?) lampenvoet in de vorm van een vrouw met een kruik.

    Un pied de lampe lesté en étain (?) en forme de femme avec une cruche.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #247

    Een albasten lampenvoet.

    Un pied de lampe en albâtre.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #580

    Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.

    Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #570

    Een vijfhoekige bronzen hallantaarn. eerste helft XIXe eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.

    Une lanterne de hall pentagonale en bronze. Première moitié du XIXe siècle. Montée à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #480

    Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.

    Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #694

    Een vintage chromen luchtertje, model Sputnik, met zes lichtpunten.

    Un lustre vintage en chrome, modèle Spoutnik, avec six points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #535

    Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.

    Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #440

    Een bronzen luchter met zestien lichtpunten in twee niveaus.

    Un lustre en bronze avec seize points lumineux sur deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #530

    Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.

    Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #450

    Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #522

    Een lot van zes verschillende stukken zeekoraal.

    Un lot de six morceaux différents de corail marin.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #602

    “Driekoningenzanger”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘N.G.’.

    “Chanteur d’Epiphanie”. Huile sur panneau. Signé 'N.G.'.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #254

    “Verkopers op het ijs” Olieverf op paneel. Gesigneerd. In fijn gebeeldhouwd eikenhouten lijst van rond 1800. Het schilderij recenter.

    “Vendeurs sur la glace” Huile sur panneau. Signée. Encadré de chêne finement sculptée d'environ 1800. La peinture plus récente.
    No longer available
    Dim. 37 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #346

    Een oude toiletkoffer en een dokterstas.

    Une vieille trousse de toilette et une trousse de médecin.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #513

    Een vaas van Chinees porselein met een decor van kinderen aan een pruimenboom en met hertenkoppen als handvatten. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Chine à décor d'enfants sur un prunier et avec des têtes de cerf en guise d'anses. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #119
    H. Louade

    “Vissersboten aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 3-1-60.

    Bateaux de pêche à quai. Huile sur toile. Signée et datée 3-1-60.
    No longer available
    Dim. 60 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #34

    Een lot Brussels en Frans porselein, bestaande uit een opengewerkte sierterrine met reliëfdecor (zonder deksel), een vaas met zilveren voet (gerestaureerd), twee lampenvoeten en een cilindervormige dekselpot. Handgeschilderde decors. Eind XIXe eeuw.

    Lot de porcelaines de Bruxelles et de France, comprenant une soupière ornementale ajourée à décor en relief (sans couvercle), un vase à base d'argent (restauré), deux pieds de lampe et une jarre cylindrique à couvercle. décors peints. Fin XIXe siècle .
    No longer available
    Dim. h: 13 - 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #562
    Val Saint Lambert

    Een conische vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un vase conique en cristal incolore taillé. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 85 / 95
  • #21

    ‘Albert I en een Pruisische soldaat.’ Porseleinen beeldjes. Soldaat gemerkt.

    Albert Ier et un soldat prussien. Figurines en porcelaine. Soldat marqué.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #311
    Gallia (Christofle)

    Een witmetalen koffie- en theestel. Onderaan gemerkt. Dienblad bijgevoegd.

    Un service à café et thé en métal blanc. Marqué en bas. Plateau inclus.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #18

    Een lot van vier XVIIIe eeuwse tegels, waarbij drie blauw op wit en één polychroom.

    Un lot de quatre carreaux du XVIIIe siècle, trois bleus sur blanc et un polychrome.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #428

    Een antiek houten voorouderbeeld. Afrikaans werk.

    Une statue d'ancêtre antique en bois. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More