Similar lots by type
-
#580
Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.
Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#700
Een vijfhoekige messingen hallantaarntje met glas.
Une lanterne pentagonale en laiton avec verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/100 -
#480
Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 150/200 -
#532
Een designlamp van geborsteld staal en glas met vijftien lampjes.
Une lampe design à 15 lampes en acier brossé et verre.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 100/140 -
#557
Een paar tripode kandelaars van brons.
Une paire de bougeoirs tripodes en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#520
Een verguld bronzen luchter met drie lichtarmen, eindigend in bloemvormige kapjes, drie opstaande lichtpunten met vlamvormige kapjes en met een centrale coupe.
Lustre en bronze doré à trois bras de lumière, terminés par des abat-jour en forme de fleur, trois points lumineux verticaux à abat-jour en forme de flamme et à coupe centrale.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#247
Een albasten lampenvoet.
Un pied de lampe en albâtre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40/60 -
#490
Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100/150 -
#450
Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 80/120 -
#481
Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 420/440 -
#610
Een verzwaarde tinnen (?) lampenvoet in de vorm van een vrouw met een kruik.
Un pied de lampe lesté en étain (?) en forme de femme avec une cruche.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100/120 -
#440
Een bronzen luchter met zestien lichtpunten in twee niveaus.
Un lustre en bronze avec seize points lumineux sur deux niveaux.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 35/45 -
#445
Een achtarmige bronzen luchter.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40/50 -
#564
Een paar bronzen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl. Frankrijk, XIXe eeuw.
Paire de bougeoirs en bronze de style Louis XVI. France, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 120/140 -
#500
Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320/360 -
#680
Twee verschillende opaalglazen olielampen.
Deux lampes à huile en opaline différentes.No longer availableDim. h: 53 & 60 cmEstimate: € 35/45 -
#360
“Koppel met druiven en een vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen groepje, gemonteerd op een messingen lampenvoet.
Couple avec raisins et un oiseau. Un groupe en porcelaine multicolore, monté sur un pied de lampe en laiton.No longer availableDim. h: 20 cm (groepje)Estimate: € 40/60 -
#554
Een achthoekige designlamp van gepatineerd hout.
Une lampe design octogonale en bois patiné.No longer availableDim. h: 53 (z.k.)Estimate: € 50/70 -
#460
Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Lustre en bronze doré à huit bras de lumière.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 20/30 -
#570
Een vijfhoekige bronzen hallantaarn. eerste helft XIXe eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.
Une lanterne de hall pentagonale en bronze. Première moitié du XIXe siècle. Montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160/180 -
#694
Een vintage chromen luchtertje, model Sputnik, met zes lichtpunten.
Un lustre vintage en chrome, modèle Spoutnik, avec six points lumineux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#550
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250/280 -
#530
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250/300 -
#535
Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.
Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#516Indo Heriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 198 cmEstimate: € 120/200 -
#372
“One Dollar Bill”. Toegeschreven aan Andy Warhol.
One Dollar Bill. Attribué à Andy Warhol.No longer availableDim. 6,5 x 15,5 cmEstimate: € 100/120 -
#444
“Expressionistische personages”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘J.N.’
“Personnages expressionnistes”. Huile sur toile. Monogrammé 'J.N.'No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#698
Een lot van vier kruiken en een dekselkan van aardewerk/ steengoed. Raeren/ Westerwald.
Un lot de quatre pichets et une aiguière à couvercle en faïence/grès. Raeren/ Westerwald.No longer availableDim. h: 16,5 - 32 cmEstimate: € 100/150 -
#6
Een majolica milieu-de-table, versierd met een putto met bloemenkrans. gerestaureerd.
Un milieu-de-table en majolique, orné d'un putto avec guirlande. Restauré.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50/80 -
#176
Een tweedeurskast van eikenhout en perelaar met onderaan een lade. Versierd met fijn uitgestoken paneeltjes, een rechte kroonlijst in reliëf met leeuwenkopjes boven de gecanneleerde stijlen en op afgeplatte bolpoten. Noordelijke Nederlanden, laat XVIIe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne et poirier avec un tiroir dans le bas. Décoré de panneaux finement sculptés, une corniche droite en relief avec des têtes de lion au-dessus des montants cannelés et sur des pieds boule aplatis. Pays-Bas du Nord, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 197 x 154 x 64 cmEstimate: € 400/500 -
#576
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine noué à la main.No longer availableDim. 392 x 304 cmEstimate: € 120/200 -
#7
Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein, waarbij er twee een paar vormen.
Lot de quatre figurines en porcelaine multicolore dont deux forment une paire.No longer availableDim. h: 11 - 26 cmEstimate: € 40/50 -
#577
Een lot van zeven antieke Wayang Kulitpoppen. (Rama Widagdo x2, Gunungan Parwa Kyai Intan, Dewi Shimta, Kuda Hitam, Hanumam & Prabakusuma)
Un lot de sept poupées anciennes Wayang Kulit. (Rama Widagdo x2, Gunungan Parwa Kyai Intan, Dewi Shimta, Kuda Hitam, Hanumam & Prabakusuma)No longer availableDim. h: 46 - 86 cmEstimate: € 120/180 -
#48
Een Heilig Hartbeeld en een beeld van de Madonna met kind. XIXe/ XXe eeuw.
Une statue du Sacré-Cœur et une statue de la Vierge à l'Enfant. XIXème/XXème siècle.No longer availableDim. h: 29 & 39 cmEstimate: € 150/250 -
#265
Een paar 14 K wit en geelgouden oorbellen bezet met twaalf kleine briljantjes.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 14K serties de douze petits diamants.No longer availableDim. 1,60 gEstimate: € 200/250 -
#343
Een replica van de scheepsbel van de Titanic.
Une réplique de la cloche du Titanic.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/40