#16
Een reeks van vier Engelse stoelen.
#51
#47
Een houten bureautje met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.
#11
Een Engelse tafel met twee klapbladen.
#87
Een messingen staande lamp met verstelbare lichtarm.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#29
Een vijfhoekige gesculpteerde Chinees houten sokkel met marmeren blad.
#80
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 40 cm -
#54
#78
#34
Un meuble de bibliothèque anglais en deux parties avec placage d'acajou. En bas deux portes à panneaux sous deux tiroirs et avec deux portes vitrées dans la conception.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 190 x 90 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#57
Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
#90
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120/200