#272Een oude weerstandmeter in bakelieten kistje.
#206PhilipsEen kleine draagbare transistorradio. Jaren n’60. In tasje.
#201Hoge koffiepot en twee kandelaars in Lodewijk XV-stijl van geel koper.
#125Een vurenhouten wandkapstok met drie smeedijzeren haken.
Un porte-manteau mural en pin avec trois crochets en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. b: 100 cmEstimate: € 20 / 25 -
#202“Hoeves aan een stroom” Olieverf op doek in witgepatineerd kader. Gemonogrammeerd.
Fermes au bord d'un ruisseau. Huile sur toile dans un cadre patiné blanc. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108Een opgezette kop van een reegeit.
#194Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#133Een duivenkooi van wit porselein. Kleine letsels en één duif manco.
#58Een gravure naar Linnig en een reproductie.
#610Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal met groen decor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cm