Other lots in this auction
-
#209Asada“Oeuf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Oeuf”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 27,5 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#228Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253Een ruitvormige porseleinen terrine met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders en met handvatten in de vorm van barokke dolfijnen.
Une terrine en porcelaine à motif de losanges et décor polychrome de fleurs, oiseaux et papillons. Les manches en forme de dauphins baroques.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#6Een paar vol messingen appliques met telkens twee lichtarmen in de vorm van zwanen.
Paire d’appliques en laiton massif avec chaque fois deux bras de lumière en forme de cygnes.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#83Een bronzen milieu-de-table in rococostijl.
Un milieu-de-table en bronze, style Rococo.No longer availableOnline onlyDim. b: 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#324D. Steenwerckx“Ochtend en valavond in Haspengouw.” Een paar werken, olieverf op doek. Gesigneerd.
“Matin et tombée de la nuit sur la Hesbaye.” Une paire, huile sur toile. Signées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#1Een opgezette haan.
Coq empaillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cmEstimate: € 20 / 30 -
#158Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.
Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#292“Herders met geitenkudde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.W.’.
”Bergers et troupeau de chèvres”. Huile sur panneau. Monogramme: ‘C.W.’No longer availableOnline onlyDim. 17 x 20 cmEstimate: € 100 / 130 -
#18Een gevarieerd lot postzegels, bestaande uit drie insteekboeken, waarvan twee met Duitse postzegels en één met zegels uit dieverse landen, vijf insteekboekjes met zegels uit diverse landen en twee albums met Duitse eerste-dagomslagen.
Lot varié de timbres comprenant trois albums à pochettes dont deux aux timbres allemands et un de différents pays, cinq petits albums aux timbres de différents pays et deux albums aux timbres premier jour allemands.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#80Een kraagvaasje van meerkleurig Japans porselein met een decor van personages in cartouches en pauwen in een landschap rondom. Onderaan gemerkt. Barst en schilfer aan de kraag. Imari, XIXe eeuw.
Vase à large col en porcelaine du Japon polychrome à décor de personnages dans des cartouches entourées de paons dans des paysages. Marque sous la base. Cheveu et éclat vers le haut. Imari, XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#87Twee balustervormige onyxen siervaasjes. Kleine herstelling.
Deux petits vases balustre en onyx. Petite réparation.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 35

