Other lots in this auction
-
#210
Een barokke messingen kerkkandelaar. XIXde eeuw.
Un candélabre d’église baroque en laiton. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 65 cmEstimate: € 30/50 -
#121
Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.
Trois petites huiles sur cuivre, dont une représentant le Christ et la Croix flanqué par deux anges. Avec support en plexi.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 18 x 10 cmEstimate: € 40/80 -
#24
Een grote coupe op voet van paars en kleurloos kristal met geslepen decor. Inscriptie ‘Val St. Lambert’ onderaan.
Grande coupe sur piédouche en cristal taillé partiellement coloré mauve dans la masse. Marque Val Saint-Lambert sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. Ø: 27,5 cmEstimate: € 80/100 -
#233
“Reiziger met pijp”. Een Chinees beeldhouwwerk. Kleine letsels en manco’s.
”Voyageur et pipe”. Une sculpture chinoise. Petits dégâts et manquants.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 30/50 -
#263
Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Randschade aan het deksel.
Une salière en faÏence de France à trois récipients. Dégats au couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 14 cmEstimate: € 30/50 -
#128Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Clown”. Een plaasteren reliëf met goudkleurig patina. Op acht exemplaren.
”Clown”. Un relief en plâtre avec patine dorée. Sur huit exemplaires.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 30/40 -
#11Eric ClausPeriod: °1936
“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableOnline onlyActive bid: 108.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 100/150 -
#235
Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.
Trois encriers en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle. Deux avec restaurations.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. b: 10, 16 & 27 cmEstimate: € 40/80 -
#41Riga
Een lot van 6 litho’s met verschillende voorstellingen en oplages. Alle gesigneerd buiten de plaat.
Un lot de six lithographies avec représentations différents. Tous signées hors planches.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 60/70 -
#293
Een zwarte woudklokje in eikenhouten kast met een eglomiséschildering van een landschap rond de wijzerplaat.
Pendule de la Forêt Noire dans une gaine en bois sculpté. Cadran entouré d’un paysage peint en églomisé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 36 cmEstimate: € 50/70 -
#152Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 65 x 88 cmEstimate: € 80/120 -
#231Bonn
Een jardinière van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor.
Une jardinière en faïence polychrome à décor de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 23 cm Ø 27 cmEstimate: € 30/50