#10
#224
Twee sierglazen in meerkleurig glas.
#132
“Zicht op Capri”. Een aquarel op papier. Gedateerd.
#286
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 16 & 17 cm -
#227
Een design kaarsenhouder van metaal.
Bougeoir design en métal.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 76 cmEstimate: € 20/40 -
#56
“Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.
« Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30/40 -
#212E. Rofs
“Aan de waterput”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#178H. J. Martin
#1
Twee lampes belges met opaalglazen coupes, waarbij één met gedreven messingen montuur. Enkele beschadigingen. We voegen er een brandstofkan aan toe.
Deux lampes belges avec coupes en opaline dont une avec monture en laiton repoussé. Quelques dégâts. Nous y ajoutons un bidon d'essence.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 69 & 35 cmEstimate: € 20/30 -
#87
“Delial bruint vlugger, beschermt beter”. Een geëmailleerd reclamebord.
Delial bronze plus vite, protège mieux. Un panneau publicitaire émaillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. 92 x 48 cmEstimate: € 35/45 -
#102
“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
#47
Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/50